Justyna Kowalczyk została mamą! Słynna biegaczka narciarska w zeszłym tygodniu urodziła syna. Teraz pochwaliła się pierwszym zdjęciem potomka i opatrzyła je ironicznym komentarzem.

Justyna Kowalczyk to jedna z najsłynniejszych polskich sportowczyń: mistrzyni i multimedalistka olimpijska, 4-krotna zdobywczyni Pucharu Świata. Była też asystentką głównego trenera Narodowej Kadry Kobiet w biegach narciarskich, a od marca 2021 roku jest dyrektorką sportową Polskiego Związku Biathlonu.

W ciągu ostatnich miesięcy Kowalczyk na bieżąco zdawała relację ze swoich treningów i wypraw, a jej fani mogli przy okazji obserwować jej rosnący ciążowy brzuch. W końcu w zeszłym tygodniu sportsmenka urodziła zdrowego chłopca.

Pierwsze zdjęcie synka Justyny Kowalczyk

Justyna i jej mąż Kacper Tekieli nazwali syna Hugo. Pierwsze zdjęcie chłopca znalazło się na Instagramie Justyny. Widzimy na fotografii, jak świeżo upieczona mama pcha dziecięcy wózeczek, jadąc na wrotkach.

Kowalczyk opatrzyła zdjęcie dowcipnym komentarzem:

– Wbrew obiegowej opinii Młody Człowiek jeszcze nie goni po górach.

Biegaczka narciarska poczyniła tym samym aluzję do ciągłych uwag internautów, którzy zarzucali jej wcześniej, że za dużo ćwiczy, będąc w ciąży.

Na szczęście tym razem wszystkie komentarze były pozytywne — wszyscy wielbiciele Kowalczyk są pod wrażeniem, że gwiazda tak szybko wróciła do formy po porodzie.

Zdjęcie Justyny Kowalczyk z synem:

 

 
 
 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie.

Źródło: Instagram

Artykuły polecane przez redakcję Lelum: