Connect with us

Lifestyle

Pierwszy numer Vogue’a jest „bardzo polski”. Rubik pozuje m.in. z kartoflami

Opublikowane

-

WSTECZ1 z 4
Użyj ← → (przycisków), by przeglądać

Od wczoraj wszystkie media żyją jedną informacją – właśnie wyszedł pierwszy numer Vogue Polska. Numer dopiero dziś trafił do kiosków, ale już wczoraj o okładce pisma mówili dosłownie wszyscy. Jak to zazwyczaj bywa, powstały dwa obozy – jedni są totalnie zachwyceni, inni uważają ją za prymitywną i po prostu brzydką. Cała sieć pływa w przeróbkach zdjęć spod Pałacu Kultury. Jednak dopiero w środku zaczyna się prawdziwa zabawa.

Okładkę już na pewno widzieliście w sieci, dwie nasze supermodelki Anja Rubik i Małgosia Bela pozują na tle Pałacu Kultury i Nauki w Warszawie, a za ich plecami widzimy rosyjską wołga. Symbolicznie? Bez wątpienia, artystycznie również. Jeżeli twórcy polskiej edycji Vogue na celu mieli wywołanie dyskusji- totalny sukces!

ZOBACZ TEŻ: Ile kosztuje związek i miłość w Polsce? Zaskakujące statystyki

Co czeka nas w środku

Zdjęcie okładkowe to oczywiście,  jedno z wielu zdjęć, które powstały przy okazji sesji. Zdjęcia wykonał Juergen Teller, niemiecki fotograf. Sesja nie została poddana obróbce graficznej, a w środku znajdziemy zdjęcia innych znanych Polaków: Krystyny Jandy, Lecha Wałęsy i Janusza Gajosa. Znajdziemy również zdjęcia Anji Rubik, która leży na workach pełnych ziemniaków, zdjęcia pierogów, Stoczni Gdańskiej i pomnik Jana Pawła II. 

W wywiadzie dla Vogue.pl Rubik tak skomentowała sesję zdjęciową:

– Sądzę, że to pierwszy wydanie Vogue będzie bardzo polskie, w taki zabawny sposób. Sądzę, że Polacy są na tyle dojrzali i mają taki dystans do siebie, poczucie humoru, że spojrzą na to z przymrużeniem oka. Dlatego, że bawimy się polskością, takimi symbolami typowymi dla Polski. Poza tym to będzie coś naprawdę innego, nie ma takiego magazynu, nawet zbliżonego na rynku polskim. 

– Ja się niezmiernie cieszę, szczególnie teraz, w kontekście tego, co się dzieje w Polsce, że wyjdzie takie niezależne pismo i pokaże coś całkowicie innego, inną estetykę. Dzięki temu będziemy mogli na pewno się czegoś nauczyć. 

ZOBACZ TEŻ: SZOK! Górniak nawiązała znajomość z ojcem sióstr Hadid

https://www.instagram.com/p/BfIuUUOgdct/?hl=pl&taken-by=anja_rubik

WSTECZ1 z 4
Użyj ← → (przycisków), by przeglądać

komentarze

Reklama

Lifestyle

POTĘŻNE ZMIANY w McDonald’s! Jedzenie zmieni się nie do poznania

Opublikowane

-

Jak powszechnie wiadomo McDonald’s bardzo rzadko wprowadza jakiekolwiek zmiany. Smak potraw pozostaje niezmienny, klasyczne menu na całym świecie jest dokładnie takie same. Tym bardziej szokuje ogromna zmiana, na jaką zdecydowała się amerykańska restauracja. Jedzenie całkowicie się zmieni!  (więcej…)

komentarze

Kontynuuj czytanie

Lifestyle

Trendy na sezon Zima 2018 dla niego i dla niej

Opublikowane

-

Jeżeli jeszcze nie wiecie, co powinniście nosić w tym sezonie, to właśnie służymy pomocą! W modzie, tak jak w miłości- wszystko wolno. (więcej…)

komentarze

Kontynuuj czytanie

Lifestyle

Adam Zdrójkowski poszedł na Telekamery Z INNĄ KOBIETĄ. Czy to koniec jego związku?

Opublikowane

-

Niedawno pisaliśmy wam o tym, że Adam Zdrójkowski poszedł wraz ze swoją dziewczyną Wiktorią na jej bal maturalny. (więcej…)

komentarze

Kontynuuj czytanie
Reklama

Grzejące tematy