Para młoda z Polski podbiła internet swoim pierwszym tańcem. Na weselu zakochani zatańczyli do kultowej piosenki Time of my live z kultowego filmu Dirty Dancing. Filmik z ich występem stał się hitem sieci, a wszystko za sprawą ich niesamowitych poczynań na parkiecie.

Z tego artykułu dowiesz się:

  • Jak wyglądał pierwszy taniec młodej pary
  • Czym nowożeńcy zaskoczyli gości
  • Jaki był finał ich poczynań na parkiecie

Pierwszy taniec to bez wątpienia jeden z najważniejszych elementów niemal na każdym weselu. Młodzi przygotowują się miesiącami, aby dobrze wypaść na parkiecie. Przy okazji chcą też zaskoczyć swoich gości i popisać się swoimi umiejętnościami.

Para młoda zaskoczyła gości pierwszym tańcem

Wesele to przyjęcie, które toczy się według określonych zasad wyznaczonych przez tradycję i parę młodą. Część nowożeńców odchodzi od niektórych zwyczajów i lekko modyfikuje uroczystości. W ostatnich latach coraz więcej zakochanych decyduje się zapisywać na lekcje tańca przed własnym przyjęciem weselnym.

W sieci można obejrzeć mnóstwo filmików, na których widać jak pary młode odtwarzają kultowe choreografie lub decydują się na niestandardowe układy taneczne. Podobnie uczyniła para z Polski, której taniec podbija sieć. Wszystko za sprawną efektownej chorografii i popisów pana młodego na parkiecie.

Chyba wszyscy kojarzą słynny układ taneczny z filmu Dirty Dancing, kiedy Patrick Swayze unosi Jennifer Grey w powietrzu. Wygląda to niezwykle efektownie i jest bardzo trudne do wykonania. Nowożeńcy z Polski postanowili spróbować swoich sił, a efekt przeszedł najśmielsze oczekiwania.

Teksty wybrane dla Ciebie:

Nowożeńcy odtworzyli układ z Dirty Dancing

Filmik z pierwszego tańca młodej pary trafił do sieci, a widzowie są pod wrażeniem występu młodych. Początek zapowiadał się dość niewinne, ale z każdą sekundą zakochani rozkręcali się bardziej.

Solówka pana młodego zachwyciła gości, który postanowił zatańczyć dla swojej ukochanej. Specjalnie przygotowany układ choreograficzny wywarł wrażenie na wszystkich gościach. W tle słychać gromkie brawa i piski weselników.

Na koniec nie mogło zabraknąć słynnego unoszenia, które udało się fantastycznie. Sądząc po reakcji panny młodej, sama do ostatniej chwili nie wierzyła, że udało jej się wskoczyć i wytrzymać na wysokości. Na jej twarzy pojawiły się łzy wzruszenia.

Reakcja gości nie pozostawia złudzeń: młodzi spisali się na medal. W komentarzach również nie brakuje pozytywnych reakcji. Widzowie z całego świata gratulują nowożeńcom tak wspaniałego występu.

– Miłość jest wtedy, gdy mężczyzna zgadza się, aby nauczyć się- tego układu na swoje wesele – można przeczytać pod filmikiem. Komentarz fanki zdobył uznanie innych widzów, którzy zgadzają się z jej opinią.

Trzeba przyznać, że ich taniec mógłby zaskoczyć nawet uczestników kultowego „Tańca z Gwiazdami”, w którym ta choreografia pojawiała się już wielokrotnie. Nie wszystkie gwiazdy biorące udział w show poradziły sobie z nią tak dobrze jak para zakochanych.

Zobacz wideo:

Zobacz także w naszych serwisach:

Źródło: youtube.com

Redaktor prowadząca w Lelum.pl. Absolwentka dziennikarstwa na warszawskim Uniwersytecie SWPS. Z mediami związana od ponad 7 lat. Karierę zaczynała w portalu o tematyce kobiecej, później związała się z wydawnictwem Edipresse, do którego należy m.in. Party.pl. Ostatnie lata związana z Wirtualną Polską, gdzie pisała teksty o tematyce show-biznesowej, a także reportaże społeczne. Chcesz się ze mną skontaktować? Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: patrycjaceglinska@gmail.com