Pies widoczny na ilustracji to nie wszystko, co kryje w sobie to zdjęcie. Przekonaj się, czy należysz do nielicznego grona osób, które potrafią dostrzec w nim coś więcej. Jesteś w stanie rozwiązać zagadkę liczącą ponad sto lat bez podpowiedzi?

Ludzie nieustannie pracują nad wysportowaną sylwetką i nienagannym wyglądem. Skupiają się na ćwiczeniach ciała, całkowicie zapominając o swoich umysłach. Istnieje wiele sposobów, dzięki którym możemy utrzymać nasz mózg w odpowiedniej kondycji. Jednym z nich jest zagadka, opublikowana przez portal dimajadid.net. Czy aby na pewno za XIX wiecznej ilustracji widnieje jedynie pies? Co ciekawe, tylko 1% ludzi potrafi udzielić prawidłowej odpowiedzi. Jesteś jednym z nich? 

td_block_13 limit=”1″ post_ids=”184599″] 

Pies to nie wszystko

Patrząc na ilustrację odpowiedź na pytanie, co się na niej znajduje, wydaje się być oczywista, jednak to tylko pozory, a  obrazek kryje w sobie pewną tajemnicę. Tylko 1% ludzi potrafi rozwiązać tę zagadkę. Możemy podpowiedzieć, że na zdjęciu nie znajduje się tylko pies. 

Zagadka powstała ponad 100 lat temu, kiedy to została opublikowana przez jeden z amerykańskich magazynów. Mimo upływu lat nadal niewiele osób potrafi dostrzec drugie dno ilustracji. 

Zanim się poddasz damy Ci małą podpowiedź. Zwróć uwagę na okolice ucha pupila. Teraz wystarczy, że przechylisz nieco głowę w lewo! Bingo!

  1. Wirusolog przewiduje, jak będzie wyglądała druga fala epidemii w Polsce. Nie ma dobrych informacji
  2. Rząd planuje ogromną zmianę na samą Wielkanoc. Dotyczy wszystkich, wielu Polaków się wścieknie
  3. Wiele kobiet popełnia 1 błąd i stąd wstydliwe problemy. Wystarczą 2 rzeczy, by zachować zdrową higienę intymną

Rozwiązanie

Na ilustracji oprócz pociesznego psiaka możemy dostrzec jego właściciela. Po przechyleniu głowy okazuje się, że ucho zwierzaka to kapelusz mężczyzny. Profil postaci jest wyraźniej widoczny po przekręceniu obrazka. 

Kto by pomyślał, że XIX wieczna zagadka, której głównym bohaterem jest pies, do tej pory będzie sprawiała tyle problemów. Tylko jedna na sto osób jest w stanie rozwiązać łamigłówkę. Sprawdź swoich najbliższych i przyjaciół! Pokaż im ilustrację i przekonaj się, czy należą do wybitnej mniejszości!

ZOBACZ ZDJĘCIA:

pies
Fot. dimajadid.net

Ilustracja, na której widnieje pies, skrywa w sobie coś więcej. Tylko 1% osób potrafi rozwiązać tę rysunkową łamigłówkę. 

pies
Fot. dimajadid.net

Kiedy przyjrzymy się uchu psa i przekręcimy obrazek, dostrzeżemy w nim jego właściciela. Widzicie? 

ZOBACZ TEŻ:

  1. Koronawirus uderzy w Warszawę. Miasto tnie wydatki, wstrzymuje inwestycje
  2. Zostawiła psa pod drzewem uciekając przed koronawirusem. Do obroży przypięła mu kartkę, niewiarygodne
  3. Znęcał się nad żoną i dziećmi, demolował mieszkanie. Niewyobrażalny koszmar rodziny na kwarantannie
  4. Pogrzeb Krzysztofa Pendereckiego ma być bardzo uroczysty. Niestety, nie wiadomo kiedy się odbędzie
  5. Dowiedziała się, z kim spotyka się jej syn i przeżyła szok. Płakała i błagali z mężem, by ją zostawił
  6. Biedronka podjęła kontrowersyjną decyzję przed świętami. Sieć nagle zmienia swoje rozporządzenie, dotyczące godzin otwarcia

źródło: papilot.pl

Poprzedni artykułŁukasz Szumowski ma wielkie plany, gdy koronawirus się skończy. Chce je zrealizować wraz z żoną
Następny artykułMąż Katarzyny Skrzyneckiej trafił do szpitala. Aktorka wyjawiła porażającą prawdę „Najgorszy czas”