Pies, który widnieje na starej ilustracji to jedynie przykrywka. Jesteś ciekawy, czy należysz do 1 procenta ludzi, którzy  potrafią rozwiązać tę zagadkę bez podpowiedzi? Niesamowite, sprawdź, poprawną odpowiedz na dole strony. 

Ludzie nieustannie pracują nad wysportowaną sylwetką i nienagannym wyglądem. Skupiają się na ćwiczeniach ciała, całkowicie zapominając o swoich umysłach. Istnieje wiele sposobów, dzięki którym możemy utrzymać nasz mózg w odpowiedniej kondycji. Jednym z nich jest zagadka, opublikowana przez portal dimajadid.net. Czy aby na pewno za XIX wiecznej ilustracji widnieje jedynie pies? Co ciekawe, tylko 1% ludzi potrafi udzielić prawidłowej odpowiedzi. Jesteś jednym z nich? 

Pies to nie wszystko

Patrząc na ilustrację odpowiedź na pytanie, co się na niej znajduje, wydaje się być oczywista, jednak to tylko pozory, a  obrazek kryje w sobie pewną tajemnicę. Tylko 1% ludzi potrafi rozwiązać tę zagadkę. Możemy podpowiedzieć, że na zdjęciu nie znajduje się tylko pies. 

Zagadka powstała ponad 100 lat temu, kiedy to została opublikowana przez jeden z amerykańskich magazynów. Mimo upływu lat nadal niewiele osób potrafi dostrzec drugie dno ilustracji. 

Zanim się poddasz damy Ci małą podpowiedź. Zwróć uwagę na okolice ucha pupila. Teraz wystarczy, że przechylisz nieco głowę w lewo! Bingo!

  1. Śmiertelny wypadek, nic nie dało się zrobić. Niestety, nie żyje
  2. Miejsca w żłobkach tylko dla zaszczepionych dzieci? Słowa Ministra Zdrowia wywołały poruszenie wśród rodziców

Rozwiązanie

Na ilustracji oprócz pociesznego psiaka możemy dostrzec jego właściciela. Po przechyleniu głowy okazuje się, że ucho zwierzaka to kapelusz mężczyzny. Profil postaci jest wyraźniej widoczny po przekręceniu obrazka. 

Kto by pomyślał, że XIX wieczna zagadka, której głównym bohaterem jest pies, do tej pory będzie sprawiała tyle problemów. Tylko jedna na sto osób jest w stanie rozwiązać łamigłówkę. Sprawdź swoich najbliższych i przyjaciół! Pokaż im ilustrację i przekonaj się, czy należą do wybitnej mniejszości!

ZOBACZ ZDJĘCIA:

pies
Fot. dimajadid.net

Ilustracja, na której widnieje pies, skrywa w sobie coś więcej. Tylko 1% osób potrafi rozwiązać tę rysunkową łamigłówkę. 

pies
Fot. dimajadid.net

Kiedy przyjrzymy się uchu psa i przekręcimy obrazek, dostrzeżemy w nim jego właściciela. Widzicie? 

ZOBACZ TEŻ:

  1. Ogromne zmiany w 500 plus, oprócz dzieci dostaną też inni. Ponad 10 mln Polaków otrzyma pieniądze
  2. Legendarny gwiazdor disco polo trafił do szpitala. Przeszedł poważną operację
  3. Paweł Wilczak poważnie choruje. Ma nadzieję, że nie dojdzie do najgorszego
  4. Mama zamarła na widok oświadczenia, które syn przyniósł ze szkoły. ”Jestem bez wyjścia. Muszę podpisać”
  5. Panna młoda zmarła przed ślubem. Kilka dni później mężczyzna znalazł w jej telefonie zdjęcie i nie mógł powstrzymać łez
  6. Surówka w 5 minut z kapusty kiszonej do mięs i ryb, niczym spod ręki ukochanej mamy. Pełna smaku i witamin, pychota

źródło: papilot.pl

 

 

Poprzedni artykułGdzie na grzyby? Wiemy, gdzie pojawiło się ich mnóstwo
Następny artykułNiespodziewane słowa Andrzeja Dudy o córce. Wyszło na jaw, jakie naprawdę ma relacje z Kingą