Pies bez przednich łap stał się inspiracją dla wielu osób na całym świecie. Chociaż mogłoby się wydawać, że jest skazany na porażkę, to ten uroczy malec udowodnił, że nie ma rzeczy niemożliwych!

Pies bez przednich łap nie miał łatwego życia. Ta urocza suczka urodziła się w święta Bożego Narodzenia. Porzuciła ją nawet matka i wiele osób uznało, że nie ma dla niej nadziei. Na szczęście piesek został adoptowany i dostał drugie, lepsze życie. Jeśli jesteście ciekawi tej wzruszającej historii, powinniście przeczytać ten artykuł!

Historia jak z filmu

Miłośniczka psów, Jude Stringefellow adoptowała niepełnosprawną suczkę i zapewniła jej nowy dom. Wybrała wyjątkowe imię, bo nazwała pieska Wiara po to, by niosła innym ludziom nadzieję na lepsze życie! Czy ta historia nie jest wzruszająca?

Pies bez przednich łap zyskał nowe życie

Chociaż historia Wiary ma szczęśliwy koniec, wcześniej suczka nie miała łatwego życia. Decyzja o adopcji dla Jude była oczywista, jednak w szpitalu okazało się, że stan zdrowia Wiary pozostawia wiele do życzenia. Lekarze orzekli, że podczas przemieszczania się piesek będzie ocierał się o podłoże podbródkiem i piersią. Właścicielka jednak wiedziała co zrobić, by przywrócić suczce pełnię życia!

Na początku właścicielka używała deskorolki, by suczka mogła przyzwyczaić się do ruchu, by następnie nauczyć do chodzić na tylnych łapach. Początki nie były łatwe, jednak po kilkunastu nieudanych próbach Wiara dokonała niemożliwego! Suczka stała się ulubienicą rodziny i przyjaciół, a jej walka o lepsze życie zaczęła motywować innych do zmiany. Wiara pomaga dzieciom i młodzieży podczas terapii. Jest również ulubienicą żołnierzy, którzy stracili kończyny. Ta urocza suczka pokazuje, że niemożliwe nie istnieje!1

Wzruszająca historia pieska

Wiara przez wiele lat była ulubienicą milionów ludzi, a jej życie śledzili fani na całym świecie. W 2014 roku zmarła w otoczeniu rodziny, przyjaciół i… sera! Mamy nadzieję, że jest teraz szczęśliwa i wolna! 🙂

ZOBACZ ZDJĘCIA:

pies bez przednich łap
youtube.com

Wiara stała się inspiracją dla milionów ludzi na całym świecie.

pies bez przednich łap
youtube.com

Suczka zarażała wszystkich optymizmem!

pies bez przednich łap
youtube.com

Niemożliwe nie istnieje!

Obejrzyjcie krótki filmik o tej wspaniałej bohaterce!

pies bez przednich łap
youtube.com

Wiara była wyjątkowym zwierzęciem. Zgadzacie się? 🙂

ZOBACZ TEŻ:

  1. Czy kot płacze? Co oznaczają łzy w oczach kota
  2. Romantyczna randka w starym stylu. 7 dawnych randkowych zwyczajów, które powinny wrócić do łask
  3. Znaki zodiaku dopasowania. Z kim stworzysz związek idealny?