Pies w trakcie spaceru zaczął zachowywać się bardzo podejrzanie. Niespodziewanie wyrwał się właścicielowi i rozpoczął kopanie dziury na pobliskiej działce. Odkrycie, którego dokonał czworonóg, jest przerażające. Mężczyzna już chwilę później dzwonił po policję. Miał pełną świadomość, że w tej sytuacji każda sekunda jest na wagę złota.

Psy to niezwykle inteligentne i rezolutne stworzenia. Oprócz tego, że całkowicie słusznie nazywane są najlepszymi przyjaciółmi człowieka, w mgnieniu oka mogą zostać też… prawdziwymi bohaterami. O tym czworonogu od jakiegoś czasu w sieci zrobiło się naprawdę głośno. Pomimo tego, że w wyniku potrącenia przez samochód utyka na łapkę, a przemieszczanie się sprawia mu ogrom bólu, zrobił coś niesamowitego. Dzięki swojej spostrzegawczości udało mu się uratować czyjeś życie.

Pies w trakcie spaceru zaczął kopać dziurę

Szokująca historia miała miejsce w Tajlandii. Pewnego dnia Usa Nisaikha wybrał się ze swoim psiakiem o imieniu Ping Pong na spacer. Zachowanie jego pupila wprawiło go w osłupienie. Zwierzak niespodziewanie wyrwał się i pomimo bolącej łapki pobiegł w stronę pobliskiej działki. Tam niezwłocznie się zatrzymał, a w trawniku zaczął kopać dziurę.

Pies
unsplash.com @tadekl

Pies w trakcie spaceru zaczął zachowywać się podejrzanie. 

Zaniepokojony mężczyzna pobiegł za nim. Nie potrafił zrozumieć, co tak naprawdę kieruje jego psem i co właściwie chce zrobić. Po chwili wszystko stało się jasne. Właściciel zauważył wystającą z ziemi nóżkę dziecka. Okazało się, że maleństwo jeszcze żyło. Mężczyzna w mgnieniu oka chwycił za telefon i poinformował o całym zajściu policję.

Zdrowiu dziecka nic nie zagraża

Funkcjonariuszom dość szybko udało się znaleźć wyrodną matkę, która dopuściła się owego czynu. Kobieta usłyszała zarzut porzucenia własnego dziecka i próby usiłowania zabójstwa. Matka przyznała się do winy. Wykazała skruchę i dodała, że bardzo żałuje tego, co zrobiła. Dziecko niezwłocznie trafiło pod opiekę krewnych.

Gdyby nie odkrycie i bohaterski czyn Ping Ponga dziecko najprawdopodobniej by zmarło. Spostrzegawczość i szybkość działania psa jest imponująca.

ZOBACZ ZDJĘCIA:

Pies
pixabay.com @aqe

Pies niespodziewanie zaczął kopać dziurę. 

Pies
instagram.com @policja_w_obiektywie

Właściciel zadzwonił po policję. 

ZOBACZ TEŻ:

  1. Emerytura zwolniona z podatku. Spełnia się największe marzenie emerytów
  2. Przedszkolanka rzuciła maleńkim dzieckiem. Poruszające nagranie krąży po Internecie
  3. Jak uratować zniszczone paznokcie po hybrydzie? 10 cennych porad
  4. Beata Tyszkiewicz o małżeństwie: ”Mężowi nie zawsze o wszystkim trzeba mówić. Nie jest naszą przyjaciółką, ale partnerem”
  5. Najmniejszy kot na świecie może się schować pod liściem. Oczy wychodzą z orbit, jest maleńki, a do tego wyjątkowo słodki
Poprzedni artykułNowe doniesienia w sprawie Kamila Durczoka. Dziennikarz przyznał się, że podrobił podpis żony
Następny artykułNie żyje mąż uwielbianej polskiej gwiazdy. Zmarł po długiej chorobie
Redaktor działu Lifestyle w Lelum.pl. Ukończyła Dziennikarstwo na lubelskim UMCESie. Pisanie tekstów było jej pasją, odkąd pamięta. To właśnie w tej dziedzinie chciałaby być perfekcjonistką. Miłośniczka zumby, klimatów latino i włoskiego jedzenia. Nienawidzi nudy i monotonii. Optymistka, dla której każdy kolejny dzień to nowa przygoda.