Pies zasnął pod siedzeniem kierowcy jedno z autobusów komunikacji miejskiej. Pasażerka, która dostrzegła przeuroczy widok, niemalże natychmiast uwieczniła go na zdjęciu. Kadrem dokumentującym zajście podzieliła się w sieci. Wpis w mgnieniu oka stał się wirusowy, a komentarze ciągnęły się w nieskończoność.

Pasażerowie podróżujący tym autobusem miejskim nie potrafili ukryć swojego zdumienia, kiedy pod siedzeniem kierowcy dostrzegli malutkiego psiaka. Po jego wyglądzie domyślać się mogli, że najprawdopodobniej był on porzucony przez właścicieli na pastwę losu. To, co zrobił mężczyzna, sprawia, że do oczu napływają łzy.

Pies zasnął pod siedzeniem kierowcy autobusu

Zazwyczaj to właśnie drobne gesty świadczą o człowieku. Mężczyzna, który zdecydował się na przygarnięcie bezdomnego zwierzaka, w sieci okrzyknięty został prawdziwym bohaterem. To jednak nie wszystko.

Pies
facebook.com @CARINA BARBOSA

Pies postanowił zasnąć pod siedzeniem kierowcy autobusu. 

Zacznijmy jednak od początku. W trakcie burzy, która jakiś czas temu rozpętała się w Buenos Aires, każdy krył się tam, gdzie tylko mógł. Lejący się deszcz z nieba skutecznie uniemożliwiał mieszkańcom funkcjonowanie. Dramatyczne skutki ulewy doświadczyły również zwierzaki, szczególnie te bezpańskie. To właśnie dlatego pewien kierowca zdecydował się na wpuszczenie do środka pojazdu zmarzniętego i przemokniętego psiaka. W zasadzie to… nawet dwa. Jeden z nich położył się posiedzeniem i z wycieńczenia zasnął.

Jedna z pasażerek zrobiła im zdjęcie

Internauci byli zachwyceni postawą dzielnego kierowcy. Mężczyzna pomimo bezwzględnego zakazu wpuszczania zwierząt okazał się ich bohaterem, który najprawdopodobniej uratował im życie. Mimo tego, że niektórzy z podróżujących sprzeciwiało się jego decyzji, byli oni w zdecydowanej mniejszości.

Brawo dla kierowcy! Wspaniały człowiek– napisała jedna z kobiet.

-Oby takich ludzi na świecie było jak najwięcej!- dodała kolejna.

-Brawa, brawa i jeszcze raz brawa- spuentowała ostatnia.

ZOBACZ ZDJĘCIA:

Pies
facebook.com @CARINA BARBOSA

Po chwili dołączył do niego kolejny psi przyjaciel.

ZOBACZ TEŻ:

  1. Księża nie płacą, jak reszta Polaków. Obowiązuje ich specjalny system podatkowy
  2. Polskie aktorki i aktorzy, którzy skończyli 90 lat. Mimo podeszłego wieku, wciąż zachwycają urodą i witalnością
  3. Nie żyje finalistka programu ”Top model”. Wypadła z okna wieżowca
  4. Co mówią o tobie twoje paznokcie? Ich kolor wiele zdradza!
  5. Owczarek zobaczył swoją panią po dłuższej nieobecności. Dostał prawdziwego szału, ciężko uspokoić emocje po obejrzeniu nagrania

 

Poprzedni artykułMichał Szpak wziął udział w akcji charytatywnej. Za 20 tysięcy złotych możesz zjeść kolację ze swoim idolem
Następny artykułPaweł Orleański krytykuje TVP. Opowiedział również o szczegółach zwolnienia
Redaktor działu Lifestyle w Lelum.pl. Ukończyła Dziennikarstwo na lubelskim UMCESie. Pisanie tekstów było jej pasją, odkąd pamięta. To właśnie w tej dziedzinie chciałaby być perfekcjonistką. Miłośniczka zumby, klimatów latino i włoskiego jedzenia. Nienawidzi nudy i monotonii. Optymistka, dla której każdy kolejny dzień to nowa przygoda.