Pies zaatakował właściciela i żywił się jego ciałem? Wszystko na to wskazuje — przekazuje prokuratura w rozmowie z TVN24. Przerażającego odkrycia dokonano w mieszkaniu na Lubelszczyźnie.

W bloku przy ulicy Motorowej w Lublinie rozegrały się sceny jak z horroru. O ujadaniu psa policję powiadomił jeden z sąsiadów zmarłego mężczyzny. Na miejscu służby znalazły rozczłonkowane ciało 42-latka. Śledczy podejrzewają, że okaleczenia dokonało zwierzę.

Pies jadł ciało właściciela?

Pies jadł ciało właściciela w jednym z lubelskich mieszkań, wskazuje na to wiele dowodów zebranych przez prokuraturę. Jak podaje TVN24, jeden z sąsiadów zawiadomił policję z powodu uciążliwego szczekania psa. Na miejscu znaleziono ciało 42-latka.

– Głowa była oddzielona od ciała i pozbawiona tkanek miękkich. […] Nie mamy kompletu narządów wewnętrznych. Ze wstępnych ustaleń śledczych wynika, że mężczyzna nie zginął w wyniku przestępstwa. Wszystko niestety wskazuje na tego psa — mówił Paweł Majka, prokurator rejonowy w Lublinie, podaje TVN24.

pies
unsplash.com @arembowski

Na razie nie wiadomo, czy mężczyzna został zagryziony, czy pies żerował na ciele właściciela dopiero po jego śmierci. Zwłoki, które zastali biegli, byli w znacznym stanie rozkładu. Sprawa ma zostać wyjaśniona po przeprowadzeniu sekcji zwłok, która z powodu poważnych uszkodzeń ciała może nie dać odpowiedzi na wszystkie pytania.

Jak umarł mężczyzna?

Na razie nie wiadomo jak umarł mężczyzna, jednak ze wstępnych ustaleń wynika, że w zdarzeniu nie brały udziału osoby trzecie oraz że nie doszło do przestępstwa. Mieszkanie było zamknięte od wewnątrz. Istnieje możliwość, że 42-latek umarł z przyczyn naturalnych, a głodne zwierzę zaczęło żywić się jego ciałem.

pies
fot. rebekkaneumann, pixabay.com

Prokurator poinformował, że w mieszkaniu zastano psa w typie amstaffa, jednak na razie nie wiadomo, czy czworonóg miał rodowód. Najprawdopodobniej spędził tydzień z nieżyjącym właścicielem. Jak w rozmowie z Faktem mówili sąsiedzi zmarłego, zwierzę było przyjazne w stosunku do innych zwierząt i do ludzi. Mężczyzna bardzo kochał swojego pupila. Na razie pies trafił do schroniska, jego dalsze losy są nieznane. 

ZOBACZ TEŻ:

  1. Proszek Zygmunta Chajzera przez 2 dni dostępny w jednym z najpopularniejszych dyskontów
  2. Jego ojciec popełnił samobójstwo, a mama zmarła na raka rok później. Muzyk długo dochodził do siebie
  3. Ślub 72-latki i 27-latka wzbudził kontrowersje. Jednak najgorsze miało dopiero nadejść
  4. Córka Pauliny Młynarskiej wzięła ślub z kobietą. ”Mojej córce oraz zięci życzę szczęścia i miłości”
  5. Zainstalował kamerę i wyszedł. Pies nie wiedział, że się nagrywa. Mężczyzna obejrzał miażdżące serce nagranie, już nigdy nie zostawi zwierzaka samego
  6. Dwa wielkie psy rzuciły się na 8-latkę i jej maleńką suczkę. Nagle zza dziecka wybiegł ogromny rottweiler

Źródło: TVN24

Poprzedni artykułRobert De Niro został oskarżony o molestowanie. Prawda wyszła na jaw po latach
Następny artykułJak się ubrać na urodziny do szkoły? Postaw na klasykę
Wydawca w Lelum.pl. Absolwentka dziennikarstwa i komunikacji społecznej na lubelskim UMCS-ie. Chcesz się ze mną skontaktować? Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: marta.m.kulik@gmail.com.