Pies często włóczył się samotnie po okolicy, jednak właściciele pewnego dnia zauważyli dużą zmianę. Zazwyczaj zwierzę nie wracało do domu tak wykończone. Następnego dnia znaleźli przypiętą do obroży psa karteczkę, która wiele wyjaśniła. Od razu wykonali odpowiedni telefon!

Ten starszy pies nigdy nie wyrósł z etapu zwiedzania okolicy. Jego właściciele poddali się już i nawet nie próbowali go tego oduczyć. Liczyło się dla nich to, że zwierzę zawsze wracało całe i zdrowe. Nie przewidzieli jednak tego, co stało się na jednej z wycieczek ich ukochanego pupila. 

Pies wracał do domu wykończony

Louis jest już starszym psem. 12-letnie zwierzę nie przepada jednak za siedzeniem w domu i często wyrusza na wędrówki po okolicy, w poszukiwaniu przygód i nowych przyjaciół. Jego właściciele nie martwią się o niego, bo zwierzak zawsze jest odpowiedzialny i nic mu się nie dzieje. Jednak któregoś razu pies wrócił do domu wycieńczony.

Właściciele psa dobrze przyglądali się zwierzęciu, żeby sprawdzić, że nim mu nie jest. Wtedy zobaczyli, że do jego obroży ktoś przyczepił karteczkę. Było na niej napisane:

– Louis jest od dzisiaj moim bohaterem. Zabrał mnie tam, gdzie leżała moja sunia Maddy przysypana stosem kamieni. Dziękuję, Rob.

  1. Zablokowana autostrada, na środku koń z połamanymi nogami. Trwa akcja służb
  2. Spuścił ze smyczy gromadę owczarków niemieckich. Przechodnie nie mogli uwierzyć
  3. Owczarek niemiecki zobaczył małego kotka i wtedy się zaczęło. Filmik trafił do sieci

Właściciele są dumni

Kiedy właściciele zwierzęcia przeczytali, co zrobił Louis, natychmiast zadzwonili do autora wiadomości z prośbą o przybliżenie im sytuacji. Robert, ich sąsiad, z chęcią wyjaśnił. Okazało się, że jego suczka Maddy zaginęła jakiś czas temu. Mężczyzna wszędzie jej szukał, ale nie mógł znaleźć.

W końcu, gdy zrezygnowany wrócił do domu, czekał na niego Louis. Pies wyraźnie chciał, żeby mężczyzna za nim poszedł. Ten oczywiście to zrobił. Zwierzę zaprowadziło go do lasu, gdzie jego suczka utknęła w dziurze, do której wpadła. Dzielny Louis ocalił jej życie!

ZOBACZ ZDJĘCIA:

właściciele
Marolyn Diver on Facebook

Louis okazał się bohaterem.

właściciele
Marolyn Diver on Facebook

Karteczka była przyczepiona do jego obroży.

właściciela
Marolyn Diver on Facebook

Suczce na szczęście nic nie jest.

ZOBACZ TEŻ:

  1. Na obrazku ukryło się kilka magicznych stworzeń. Większość osób widzi 5, ale tylko wybitne osoby umieją wskazać więcej
  2. Właściciele obejrzeli nagranie amstaffa z ukrytej kamery. Nigdy więcej nie spuszczą go z oczu
  3. Dlaczego kot zrzuca rzeczy ze stołu? Powód może cię zaskoczyć
  4. RCB wysyła dziś Polakom identyczne SMSy. Znamy ich treść, są nietypowe
  5. 6 kobiecych cech, których najbardziej pożądają mężczyźni. Masz je? Nie będą w stanie ci się oprzeć
  6. Rodzina zrobiła sobie pamiątkowe zdjęcie w górach. W domu odkryli niezwykłą prawdę

źródła: podaj.to

Poprzedni artykułStudentka miała problemy z pieniędzmi i prosiła o pomoc mamę. Nie wiedziała, że słucha jej ktoś jeszcze
Następny artykułPani Elżbieta odebrała tylko jeden telefon, do dziś żałuje. Zgotowali jej piekło
Redaktor prowadzący w Lelum.pl. Wielbicielka wszystkiego, co nietypowe, ale kocha też popkulturę. Eksperymentalna muzyka, dziwny makijaż i słodkie pieski to rzeczy, które na co dzień zaprzątają jej myśli. Uwielbia spotykać inspirujących ludzi i uczyć się nowych rzeczy, niekoniecznie przydatnych w codziennym życiu.