Pies to zwierzę znane ze swojej wrodzonej opiekuńczości. Rzadko zdarza się, by z natury, bez stresującej przeszłości był agresywny. Kobieta na chwilę pozostawiła swoją pociechę ze swoim pupilem, gdy nagle z pokoju usłyszała donośny płacz. To, co nagrały kamery, jest zdumiewające!

Pies może być najlepszym przyjacielem człowieka. Okazuje się, że świetnie może się też sprawdzić w roli opiekuna naszego dziecka. Uważasz, że to niemożliwe? Przygotowaliśmy dla Was film, który udowodni, że nie rzucamy słów na wiatr. Musicie to zobaczyć.

Nagranie z ukrytej kamery

Płacz dziecka, zwłaszcza małego, nie zawsze oznacza coś strasznego czy niebezpiecznego. Pociechy w ten sposób rozpoczynają z nami komunikację, sugerując, że mają potrzebę zaspokojenia głodu, pragnienia, chęć zmiany pieluszki lub po prostu za nami tęsknią.

To, co zarejestrowały kamery u jednej z rodzin, jest zdumiewające. Nagranie pokazuje, co zrobił pies dla niemowlaka podczas nieobecności matki.

  1. Dwulatek dotkliwie pogryziony przez psa. Kwestia sekund, mama nie zdążyła go powstrzymać
  2. Porzucony przy drodze szczeniak bał się ludzkiej dłoni. Niewiarygodne, jak zmienił się dzięki miłości i wsparciu
  3. Wrzucili kocięta do metalowej beczki. Nie miały szans na przeżycie

Dziecko zaczęło płakać. Był z nim domowy pies

Kobieta przezornie pozostawiła kamerę, by monitorować zachowanie swojego dziecka. Wychodząc z pokoju, zostawiła z pociechą swojego psa. Usłyszała przeraźliwy płacz swojego dziecka, jednak zaraz potem dziecko przestało krzyczeć.

Po przeanalizowaniu nagrania okazało się, że mały domowy piesek, który towarzyszył dziecku podczas nieobecności mamy, natychmiast uspokoił pociechę! Jak tylko dziecko zaczynało płakać, pies swoim wyciem zaskakiwał malca i ten, zainteresowany nowym dźwiękiem przestawał krzyczeć. Trzeba przyznać, że to genialny instynkt!

ZOBACZ ZDJĘCIA I FILM:

Uroczy pies pomaga w opiece nad dzieckiem.

pies
foto. screen YouTube @WaioliCoCo

Od razu zareagował na płacz.

Pies
foto. screen YouTube @WaioliCoCo

Pies szybko uspokoił pociechę!

ZOBACZ TEŻ:

  1. Wbił ci się kleszcz? Pod żadnym pozorem nie rób kilku rzeczy, możesz poważnie sobie zaszkodzić
  2. Kobieta prawie zabiła swojego kota. Popularne rośliny śmiertelną trucizną dla mruczków?
  3. Czy wszystkie psy potrafią pływać?
  4. Niewiarygodne. Z gryzoniami na całym świecie dzieje się dziwna rzecz
  5. Kot przeszkadzał psu podczas robienia zdjęcia. Reakcja golden retrievera zdziwiła wszystkich
  6. Dramat zwierząt trwał miesiącami. Tonęły w ciałach innych czworonogów

Źródło: youtube.com

Redaktor w Lelum.pl Absolwentka Dziennikarstwa i Komunikacji Społecznej. Pasjonatka nowych technologii, sztuki i rysunku. Wolne chwile spędza na tworzeniu ilustracji i pogłębianiu wiedzy na temat projektowania doświadczeń użytkowników.