Pies, który został sam w domu, postanowił wykorzystać sytuację i w dość wymowny sposób przemówić swojemu właścicielowi do rozumu. Kiedy mężczyzna wrócił do domu, nie wierzył w to, co zastał. Szybko chwycił za telefon i uwiecznił ten widok. 

Pies to niezwykle inteligentne stworzenie. Nie bez powodu mówi się, że jest on najlepszym przyjacielem człowieka. Ten życiowy kompan nie tylko potrafi wywołać na naszej twarzy wielki uśmiech czy pocieszyć czułym gestem. Psy potrafią dać nam wiele cennych lekcji, a czworonóg tego mężczyzny postanowił dokładnie zaprezentować, co mu się nie podoba. 

Pies sam w domu

Pies w domu, pod nieobecność swojego właściciela, może zrobić różne rzeczy. Nierzadko posiadacze tych czworonogów, wracając po ciężkim dniu w pracy, zastają w swoim domu pogryzione kapcie, stłuczony wazon czy też mieszkanie wywrócone do góry nogami.

No cóż, pupile potrafią uczyć ludzi cierpliwości. Jednak ten pies postanowił zrobić coś zupełnie innego! Kiedy jego pan wszedł do domu, nie wierzył własnym oczom. Mężczyzna po prostu musiał chwycić za telefon i to nagrać. 

  1. 7-letnia dziewczynka stała na przystanku ubrana tylko w bluzkę. Powód odbiera wiarę w ludzkość
  2. Michał Szpak bardzo martwi się o siostrę. Nastolatka jest kompletnie załamana

Osobowość psa

Osobowość psa dała się we znaki jego właścicielowi, który po powrocie do domu zastał niesłychany widok. Co takiego zrobił czworonóg? Kiedy mężczyzna otworzył drzwi, jego oczom ukazały się podarte na małe strzępy stosy kartek. Pies zniszczył jedną z jego książek. Właściciel był wstrząśnięty, gdyż jego podopieczny nigdy nie stwarzał podobnych problemów. Okazało się, że zwierzę miało coś na myśli. Książka, którą rozszarpał, była… poradnikiem o tym jak wychować czworonoga.

Najwyraźniej pupil stwierdził, że wypisane są w niej same bzdury, a kiedy jego pan tylko przekroczył próg domu, pies zaczął się do niego niesamowicie przymilać. Mężczyzna nie mógł gniewać się na swojego kudłatego podopiecznego. Wszystko widać na nagraniu, które postanowił zrobić rozbawiony właściciel.

ZOBACZ FILM:

 

ZOBACZ TEŻ:

Źródło: pikio.pl

Poprzedni artykułNie żyje gwiazdor Polsatu. O śmierci poinformowała koleżanka z planu, miał 47 lat
Następny artykułNadciąga załamanie pogody, alerty dla większości województw. ”Radzimy przełożyć podróż”
Redaktorka działu life-style w Lelum.pl. Redaktor, copywriter i stylistka. Pisanie i moda od zawsze były bliskie jej sercu. Na swoim koncie ma publikacje w wielu branżowych portalach oraz czasopismach. Prywatnie miłośniczka Basquita i czarnej kawy.