Pies mężczyzny utknął w dziurze. Właściciel maleńkiego czworonoga nie mógł powstrzymać łez podczas akcji ratunkowej. Emocje sięgnęły zenitu pod sam koniec odsieczy. Nagranie całej sytuacji jest niezwykle poruszające. 

Niektóre psy mają to do siebie, że nie zwracają uwagi na czyhające za rogiem niebezpieczeństwo. Idą tam, gdzie powiedzie je węch i czasem takie wojaże kończą się tragedią. Pies pewnego mężczyzny właśnie w ten sposób niefortunnie wpadł do dziury, w której na dobre utknął. Na szczęście właściciel w odpowiednim momencie zareagował.

Maleńki pies utknął w dziurze

Historia tej dwójki zaczęła się rok temu, kiedy pan Alan Whitton z Woodford Green adoptował małego czworonoga. Pies to suczka jack russell terrier, która wabi się Mitzi. Mała Mitzi bardzo szybko zaprzyjaźnił się ze swoim właścicielem. Spędzali razem dużo czasu, bawili się wspólnie na świeżym powietrzu i szybko stali się nierozłączni.

Pewnego dnia Alan wyszedł jak zwykle ze swoim czworonogiem na spacer. Delektując się urokami natury, nie zauważył kiedy malec nagle zniknął. Mężczyzna wpadł w panikę, nie wiedział, gdzie jest jego pies, i co się z nim stało. Mimo poszukiwań nie udało mu się znaleźć ukochanego pupila. 

  1. Minister Zdrowia ujawnił, co się stanie gdy zrezygnujemy z restrykcji na Wielkanoc. Okropna wizja
  2. Koronawirus doprowadził do zbliżenia się pand z zoo. Zwierzęta czekały 13 lat na chwilę intymności
  3. Lekarz pokazał, jak zrobić maseczkę ochronną z koszulki. Zajmuje niecałą minutę

Mitzi utknął w dziurze 

Alan nie poddał się tak szybko w poszukiwaniach swojej przyjaciółki. Za pośrednictwem mediów społecznościowych, starał się nagłośnić sprawę. Jednak mijały dni, a po Mitzi ani śladu. Mężczyzna zaczął tracić nadzieję. 

– Minęły dwa dni, a po Mitzi ani śladu. Straciłem już nadzieję, że jeszcze kiedyś ją odnajdę. Ta myśl całkowicie mnie przygnębiała. Nie wyobrażałem sobie życia bez niej – opowiadał Alan, jak podaje portal kochamyzwierzaki.pl

Po kilku dniach Alan otrzymał telefon od mężczyzny, który stwierdził, że jego pies jest dziwnie zainteresowany dziurą nieopodal ich mieszkania. Ciągle ją obszczekiwał i co jakiś czas zaglądał z ciekawością do środka. Alan pomyślał, że to jego ostatnia deska ratunku. Udał się na miejsce i jak się okazało, to właśnie Mitzi utknęła w dziurze. Alan nie mógł opanować emocji kiedy uratował swojego zwierzaka! Pies był roztrzęsiony, ale na szczęście wszystko skończyło się happy endem. 

Nagranie uwieczniające akcję ratunkową trafiło do sieci i natychmiast spotkało się z ogromnym zainteresowaniem. Pies Alana już chyba nigdy nie odstąpi go nawet na krok!

ZOBACZ ZDJĘCIA I WIDEO:

pies
facebook.com/alwhitton

Mały pies utknął w dziurze. 

pies
facebook.com/alwhitton

Właściciel czworonoga szukał go kilka dni. 

 

W końcu malec został odnaleziony, właściciel nie mógł powstrzymać łez. 

ZOBACZ TEŻ:

  1. Pies wiele dni czekał pod drzwiami szpitala na powrót swojego pana. Gdy w końcu otworzyły się drzwi, stała niesamowita rzecz
  2. Psy zadzwoniły 16 razy na policję. Miały ważny powód
  3. Dorosły owczarek niemiecki pierwszy raz widzi małego szczeniaka. Niezwykła reakcja psa
  4. Golden retriever orientuje się, że jego właściciele płaczą. Próbuje ich pocieszyć z całych sił
  5. Włączyli kamerę w nocy. Zobaczyli, jak ich koty podbiegają do okna w kuchni i dzieje się niewyobrażalna rzecz
  6. Ukryta kamera zarejestrowała, co pies robi z kotem, gdy właściciele wychodzą z domu. Nie mogli uwierzyć

Źródło: kochamyzwierzaki.pl 

Poprzedni artykułMinisterstwo Zdrowia znosi jedno z obostrzeń. Wielka zmiana dla wielu Polaków
Następny artykułZ ostatniej chwili: Rząd wyda obowiązek noszenia maseczek. Szumowski tłumaczy, jakie mogą być noszone
Redaktorka w Lelum.pl z wielką pasją do pisania. Ogromna fanka włoskiej kultury, języka i kuchni. Uwielbia spędzać czas na łonie natury, poznawać nowe miejsca i podróżować. W wolnych chwilach eksperymentuje w kuchni, uprawia sport i czyta książki.