Pies to najlepszy przyjaciel człowieka – mówi się tak nie bez powodu. Koty i inne zwierzęta domowe, zazwyczaj chodzą własnymi drogami, natomiast psy to jedne z najlojalniejszych zwierzaków. Poniższa historia to tego najlepszy przykład. Pies nie opuścił swojego nieprzytomnego pana nawet na moment. To naprawdę rozczulający widok.

W tej historii psiak Tony okazał się bohaterem, ale co najważniejsze – prawdziwym i lojalnym przyjacielem poszkodowanego pana. To wyjątkowo wzruszająca historia o psiej lojalności.

Lojalny pies

Pewien Brazylijczyk o imieniu Jesus któregoś dnia postanowił zadbać o wygląd swojego podwórka. Mężczyzna chciał przyciąć zbyt duże drzewo. Porządki jednak nie miały wesołego finału. Mężczyzna, będąc na drabinie, poślizgnął się, a następnie z niej spadł.

Upadek był naprawdę bolesny – mężczyzna uderzył głową o betonowy chodnik, na skutek czego stracił przytomność. Reakcja jego psa – Tony’ego, była natychmiastowa.

  1. Dlaczego pies goni swój ogon? Odpowiedź może zaskoczyć
  2. Dwa jamniki wkradły się do zagrody lwa. Dziki kot zareagował natychmiast
  3. Dorosły owczarek niemiecki pierwszy raz widzi małego szczeniaka. Niezwykła reakcja psa

Pies najlepszym przyjacielem człowieka

Zwierzak podbiegł do właściciela i nie chciał go opuścić nawet na krok – również w momencie, w którym pojawiło się pogotowie. Pies był gotów pojechać ze swoim panem do szpitala. To jednak nie było możliwe. 

Tony wiernie czekał na swojego pana, który niebawem pojawił się w domu. Jesusowi ostatecznie nic poważnego się nie stało. Przy okazji nieszczęśliwego wypadku utwierdził się jednak w przekonaniu, że Tony to jego najlepszy przyjaciel, który nigdy go nie opuści.

ZOBACZ ZDJĘCIA:

pies
fot. facebook.com

Psiak nie opuszczał właściciela nawet na krok.

pies
fot. facebook.com

Chciał z nim wskoczyć do karetki.

pies
fot. facebook.com

Przyjaciele znowu są razem.

ZOBACZ TEŻ:

  1. Jamnik zaopiekował się sparaliżowanym kotem. Ich historia jest jak z bajki Disneya
  2. Ukryta kamera nagrała, co weterynarz robi kotu, gdy nikt nie patrzy. Nie do wiary
  3. Pies z ludzką twarzą. Ludzie są porażeni, gdy widzą jego zdjęcia
  4. Pies zobaczył samego siebie w telewizji. Włascicielka nagrała nieziemską reakcję
  5. Wychudzona suczka została znaleziona na śmietniku. Zdjęcia po kilku tygodniach zapierają dech

Źródło: pawmygosh.co

Redaktorka w Lelum.pl, która uwielbia pisać, prawie tak samo jak dalekie podróże w nieznane i zaczynać dzień od treningu. Absolwentka kuluroznawstwa, zafascynowana kulturą hip-hopową, streetwearem, aktorstwem i social mediami. Zawsze ciekawa świata, zawsze w biegu.