Pies to najlepszy przyjaciel człowieka – mówi się tak nie bez powodu. Koty i inne zwierzęta domowe, zazwyczaj chodzą własnymi drogami, natomiast psy to jedne z najlojalniejszych zwierzaków. Poniższa historia to tego najlepszy przykład. Pies nie opuścił swojego nieprzytomnego pana nawet na moment. To naprawdę rozczulający widok.

W tej historii psiak Tony okazał się bohaterem, ale co najważniejsze – prawdziwym i lojalnym przyjacielem poszkodowanego pana. To wyjątkowo wzruszająca historia o psiej lojalności.

Lojalny pies

Pewien Brazylijczyk o imieniu Jesus któregoś dnia postanowił zadbać o wygląd swojego podwórka. Mężczyzna chciał przyciąć zbyt duże drzewo. Porządki jednak nie miały wesołego finału. Mężczyzna, będąc na drabinie, poślizgnął się, a następnie z niej spadł.

Upadek był naprawdę bolesny – mężczyzna uderzył głową o betonowy chodnik, na skutek czego stracił przytomność. Reakcja jego psa – Tony’ego, była natychmiastowa.

  1. Dlaczego kot wyrzuca żwirek z kuwety? Przyczyna może zaskakiwać
  2. PILNE: Zoo w Chorzowie wydało komunikat. Wiadomo, co dalej z pumą
  3. Dlaczego pies obraca się w kółko zanim się położy? Mało kto zna prawdę, to nawyk od przodków

Pies najlepszym przyjacielem człowieka

Zwierzak podbiegł do właściciela i nie chciał go opuścić nawet na krok – również w momencie, w którym pojawiło się pogotowie. Pies był gotów pojechać ze swoim panem do szpitala. To jednak nie było możliwe. 

Tony wiernie czekał na swojego pana, który niebawem pojawił się w domu. Jesusowi ostatecznie nic poważnego się nie stało. Przy okazji nieszczęśliwego wypadku utwierdził się jednak w przekonaniu, że Tony to jego najlepszy przyjaciel, który nigdy go nie opuści.

ZOBACZ ZDJĘCIA:

pies
fot. facebook.com

Psiak nie opuszczał właściciela nawet na krok.

pies
fot. facebook.com

Chciał z nim wskoczyć do karetki.

pies
fot. facebook.com

Przyjaciele znowu są razem.

ZOBACZ TEŻ:

  1. Zobaczyliśmy, co robi owczarek i popłakaliśmy się ze śmiechu. Filmik podbija sieć
  2. Zielona Góra. Mężczyzna usiłował wrzucić kozą na grill. Na ucztę zaprosił sąsiadów
  3. Wasze koty też śpią w dziwnych pozycjach? Chcemy zobaczyć zdjecia
  4. Pies i kot nie widzieli się przez krótki czas. Zachowanie mruczka przekracza ludzkie pojęcie
  5. Suczka zobaczyła na ulicy identycznego psa jak ona. Wręcz błagała właścicielkę, by wrócił z nimi do domu
  6. Wzruszający powrót do domu. Kobieta odnalazła zaginionego psa w Radysach

źrodło: pawmygosh.co

 

Poprzedni artykułWielu podejrzewało Agatę Buzek o zaburzenia odżywiania, aktorka jest chudziutka. Prawda o jej figurze jest bardzo smutna
Następny artykułZnaleziono dryfującą łódź z 4-latkiem na pokładzie. Jego mama, znana aktorka została uznana za zmarłą, są zeznania chłopca
Redaktorka w Lelum.pl, która uwielbia pisać, prawie tak samo jak dalekie podróże w nieznane i zaczynać dzień od treningu. Absolwentka kuluroznawstwa, zafascynowana kulturą hip-hopową, streetwearem, aktorstwem i social mediami. Zawsze ciekawa świata, zawsze w biegu.