Pies trafił do weterynarza z powodu problemów żołądkowych. Lekarz zrobił mu prześwietlenie i nie mógł uwierzyć w to, co zobaczył. Okazało się, że pies zjadł 43 skarpety – natychmiast trzeba było wykonać operację. Jak doszło do tego przykrego wypadku?

Psom bardzo często zdarza się zjeść coś nietypowego. Skarpety są dość powszechne na liście nieodpowiednich przysmaków, które jakimś dziwnym cudem wydają się naszym pupilom niezwykle smaczne. Jednak ilość skarpet, zjedzonych przez tego doga niemieckiego jest zatrważająca! Pies musiał być natychmiast operowany.

Pies zjadł 43 skarpety

3-letni dog niemiecki został przywieziony w ciężkim stanie do zwierzęcego szpitala. Czuł się bardzo źle i ciągle wymiotował, dlatego jego właściciele zdecydowali się szybko zapewnić mu specjalistyczną pomoc. Okazało się, że pies zjadł coś, co zalega mu w żołądku. Weterynarz, aby zyskać pewność postanowił zrobić psu prześwietlenie.

Rentgen wykazał, że żołądek zwierzęcia pełen jest jakiegoś obcego materiału. Niezbędna była natychmiastowa operacja, która zajęła dwie godziny. Wtedy już zszokowany weterynarz otrzymał odpowiedź. Była szokująca! Dr Ashley Magee zyskała pewność, że pies zjadł 43 i pół skarpety, które były przyczyną jego fatalnego samopoczucia. 

Weterynarz musiał operować

Pies, który zjadł 43 skarpety okazał się jednym z najbardziej szokujących przypadków, z jakimi mieli do czynienia weterynarze w całej historii szpitala. Chociaż równie dziwna historia miała miejsce w innym zwierzęcym szpitalu, który opiekował się egzotyczną żabą. Żaba połknęła ponad 30 ozdobnych kamyków, które znajdowały się w jej klatce. Oba przypadki były bardzo poważne. Ciężko zrozumieć, dlaczego zwierzęta jedzą tak dziwne rzeczy, mogące im zaszkodzić!

Pies został wypisany ze szpitala już dzień po operacji, polegającej na usunięciu z jego żołądka 43 i pół skarpety. Właściciele doga niemieckiego niestety nie poinformowali, co dalej działo się ze zwierzęciem. Jednak wszyscy wierzą, że dog niemiecki ma się dobrze i nie będzie już jadł dziwnych rzeczy. Mają nadzieję, że właściciele dopilnują, żeby następnym razem nie pożarł dla odmiany 20 par majtek, których usunięcie byłoby równie szokujące. 

Czy Waszym zwierzętom też czasem zdarza się jeść dziwne rzeczy?

pies
Image by Capri23auto from Pixabay

Ciężko uwierzyć, że pies zjadł aż 43 skarpety!

pies
Fot.screen youtube, facebook.com

Biedny zwierzak musiał być operowany, żeby usunąć z jego żołądka obcy materiał!

ZOBACZ TEŻ:

  1. Najczęstsze objawy nowotworu głowy i szyi. Warto je znać
  2. Ksiądz gwałcił Iwonę, od kiedy skończyła 12 lat. Kazał jej o tym mówić w konfesjonale
  3. Panna młoda była gotowa, by powiedzieć „tak”. Nagle pan młody zatrzymał ją i zwrócił się do innej kobiety
  4. Syn rozbił stary wazon. Gdy mama zobaczyła, co było w środku, natychmiast zawołała męża
  5. Rozwiodła się z mężem, który znęcał się nad nią i dziećmi. Po 10 latach dostała list, odebrało jej mowę
  6. Media dotarły do informacji o stanie zdrowia Kaczyńskiego. Konieczna jest kolejna operacja

Źródło: nbcnews.com

Poprzedni artykułBogumiła Wander i Krystyna Loska znają się od 50 lat. Wander wyznała, że martwi się o swoją przyjaciółkę
Następny artykułNa tym zdjęciu skrywa się kobieta. Tylko 8% ludzi jest w stanie ją dostrzec
Redaktor Prowadzący portalu Lelum.pl, absolwentka historii sztuki na KUL. Uwielbia eksperymenty kulinarne, filmy Antonioniego i zwiedzać końce internetów. Nienasycona ciekawość świata, ludzi i życia doprowadziła ją do Redakcji Lelum.pl.