Pies okazał się strażnikiem porządku i zapobiegł walce dwóch kotów. Gdyby nie jego interwencja, koty na pewno nie wyszłyby z bójki bez szwanku. Rozważny pies w odpowiednim momencie odciągnął swojego kociego przyjaciela na bok, zrobił to w mistrzowskim stylu. Wideo urzekło już miliony internautów.

Niezwykły filmik pokazuje jak dwa koty zbliżają się wrogo do siebie. Nagle duży pies rasy golden retriever odciąga gotującego się do walki kota na bok. W ten sposób zapobiega walce dwóch kotów. Wideo zyskało ogromną popularność w internecie i podbiło serca osób na całym świecie.

Czy koty i psy mogą się przyjaźnić?

Okazuje się, że tak! Koty i psy mogą się przyjaźnić, a pies na filmiku pokazuje jak taka przyjaźń ma szansę wyglądać. W przyjacielskim geście pies wyciągnął pomocną łapę w kierunku kota i uchronił go przed kłopotami.

Na filmiku kot groźnie zbliża się kierunku innego, większego i groźniejszego kota. „Nie tak szybko!” zdaje się mówić golden retriever, który interweniuje widząc możliwe kłopoty. Pies łapie kota za smycz, którą z nieznanego powodu ma na sobie i odciąga go z dala od bójki. Kryzys zostaje zażegnany.

Pies pomaga kotu uniknąć kłopotów

Zanim zostało usunięte z Twittera, wideo zgromadziło prawie dziewięć milionów wyświetleń. Na szczęście zostało ponownie dodane na YouTube’a, gdzie znowu stało się popularne. Pies strzegący swojego kociego przyjaciela rozczulił wiele serc internautów, którzy dostrzegli podobieństwa między zachowaniem ludzi i zwierząt. Wielu z nich porównało scenę do wielu podobnych sytuacji pod barami, kiedy pijani ludzie potrzebują pomocy swoich przyjaciół, aby uniknąć bójki.

Troskliwy golden retriever okazuje delikatność i świadomość w podobny sposób jak wielu bardziej rozsądnych przyjaciół chroni innych przed gniewnie podjętymi decyzjami.

ZOBACZ WIDEO:

youtube.com, co//ect

ZOBACZ TEŻ:

  1. Mężczyzna pokazał ostatnie pożegnanie ze swoim ukochanym psem. Łzy lały się po policzku
  2. Kim jest ojciec Joanny Krupy? Modelka pokazała tatę na wyjątkowych zdjęciach
  3. „Gdyby rzeźnie miały szklane ściany nikt nie jadłby mięsa”. Aktywiści walczą o zwierzęta
  4. Obcy kot walił do jego drzwi i błagał o pomoc. Mężczyzna wpuścił go, ale nawet nie sądził, jak się to skończy

Redaktorka działu show-biznes w Lelum.pl. Skończyła filologię niemiecką i amerykanistykę. Interesuje się życiem gwiazd i historią ruchów lewicowych na świecie. W wolnych chwilach ogląda polskie filmy z lat 60.