Pies i kot w jednym domu? Według wszelkich stereotypów nie powinni się dogadywać, życie pisze jednak własne scenariusze. Dowodem na to jest przyjaźń tego olbrzymiego psa i małego kotka!

To prawda, że wprowadzenie psa do domu, w którym mieszka już dorosły kot może być operacją nieco ryzykowną, a przynajmniej wymagającą wiele wysiłku. Jednak nie ma żadnych przeszkód, żeby dorosłemu psu przedstawić kocięta. Tak jak ten pies i kot, twoje nowe zwierzaki mogą świetnie się dogadać.

Jak pies z kotem

Ogromny pies tej kobiety darzy malutkie, uratowane przez kobietę kociątko ogromną miłością. Historia małego stworzenia nie jest niestety wesoła. Jego obecna właścicielka znalazła je któregoś wieczora, wracając z pracy.

Maluch leżał w brudzie, na zimnie, tuż przy drodze, w okolicy miejsca, w którym ludzie bardzo często pozbywają się niechcianych zwierząt. Kiedy kobieta go znalazła, kotek był zapchlony i wygłodzony, ale nawet pomimo tego przyjazny i wesoły. Jego obecna właścicielka postanowiła dać mu dom. 

Bezwarunkowa miłość

Kiedy tylko kobieta przyniosła maleńkie kocię do domu, od razu wiedziała, że będzie to nowy ulubieniec jej pupila — ogromnego białego samoyeda wabiącego się Tina. Kiedy tylko suczka zobaczyła maleństwo, już nie było odwrotu. Była kompletnie zauroczona zwierzątkiem!

Od tego czasu, pies i kot są nierozłączni. Co prawda kotkowi czasami przeszkadza nadopiekuńczość Tiny, ale zazwyczaj świetnie się dogadują. Suczka wręcz uwielbia kotka i zachowuje się jak jego starsza siostra.

ZOBACZ ZDJĘCIA:

pies i kot

To najsłodsza para na świecie!

pies i kot
boredpanda.com

To już drugi kociak, do którego przywiązała się Tina. 

pies i kot
boredpanda.com

Pies i kot są świetnymi kompanami. 

ZOBACZ TEŻ:

  1. Nie żyje 21-latka. Została zaatakowana przez lwy w rezerwacie, nie przeżyła
  2. Kot został adoptowany ze schroniska. Wszystko przez jego niecodzienne oczy, zapierają dech
  3. Weterynarz zamknął się w klatce z przestraszonym pitbullem. Gdy zaczął jeść, stało się…
  4. Kot został sam na sam z trzema małymi kaczuszkami. Nagranie z ukrytej kamery ściska serca

źródła: boredpanda.com

Poprzedni artykułMartyna Wojciechowska rzadko mówi o swoim związku. Jej partner zdradził, jaka jest naprawdę
Następny artykułZnaki zodiaku i ich największe wady i zalety w randkowaniu. Niektóre zodiaki potrafią wszystko zepsuć