Pies, który został wychowany przez koty. Zachowuje się oraz porusza zupełnie jak jeden z nich! Sprawdźcie sami. Ten husky swoim zachowaniem doprowadza do łez. Jego właściciele są w nim kompletnie zakochani!

Pies, który zachowuje się jak kot? Czy jest to możliwe? Tak, ten psiak udowadnia, że pomimo innego gatunku, może on zachowywać się zupełnie jak kociak. Kto nie chciałby takiego psa? Jak bardzo odmienne zachowanie ma ten husky? Zobaczcie sami!

Pies wychowany przez koty

Tally to suczka rasy husky, która została wychowana przez rodzinę kotów. Przez to myśli, że należy ona do ich gatunku, mimo że wcale tak nie jest. Nie zachowuje się zupełnie jak pies, a raczej jak kot. Jej właściciele byli w szoku, gdy odkryli, jakie ma nawyki!

pies
fot.imagur

Tally została zaadoptowana ze schroniska, gdy miała 2 lata. Jej nowi opiekunowie właściwie od pierwszego dnia zauważyli, że zachowanie ich psa, jest nieco dziwne, bardziej podobne do kota. Postanowili podzielić się tą historią z internautami. 

Pies zachowujący się jak kot

Co tak nietypowego robi pies? Tally często kładzie się w przednimi łapkami złożonymi przy brzuchu, uwielbia także wchodzić do każdego napotkanego pudełka, gdzie następnie siedzi i bacznie obserwuje otoczenie przez dłuższą chwilę, zupełnie tak jak robią koty.

Pozostała część artykułu pod materiałem wideo:

pies
fot.imagur

Właściciel Tally żartuje, że nie jest ona huskym, a mieszanką husky z kotem i z tego powodu ma tego typu dziwne zachowania, jednak jak jest naprawdę? Czy jest to możliwe, aby pies skrzyżował się z kotem?

Krzyżówka psa z kotem 

Czy jest to możliwe, aby psiak miał dziecko z kotem? Nie. Choć w internecie huczy od różnego rodzaju eksperymentów na zwierzętach, które miałyby doprowadzić do tej bardzo nietypowej mieszanki, żadne z nich nie są poparte rzetelnym źródłem. Co natomiast jest możliwe?

Możliwa jest krzyżówka psa z wilkiem. Ta krzyżówka nazywana jest Wilczakiem. Dlaczego może dojść do tego typu połączenia? Pies i wilk mają bardzo dużo wspólnego materiału genetycznego. Taka krzyżówka może powstać w warunkach naturalnych między wilkami i zdziczałymi psami, jednak głównie w przypadku rozbicia watah i braku możliwości prokreacji w ramach gatunku.

ZOBACZ TEŻ:

  1. Niesamowity pies. Potrafi wyczuć i znaleźć pieniądze niemal wszędzie
  2. York skrzyżowany z pudlem wygląda jak pluszak. Szczeniaczki są maleńkie i niezwykle piękne
  3. Kobieta uratowała maleństwo na ulicy. Myślała, że to zwykły kotek, gdy odkryła prawdę, zemdlała
  4. Psa i chłopca łączy wyjątkowa więź. Rodzicom udało się uchwycić niezwykły moment
  5. Kara za maltretowanie zwierząt. Ten sędzia wymyślił nietypowy sposób
  6. Rodzice byli zaskoczeni, kiedy zobaczyli, co pies robi z ich dzieckiem. Udało im się wszystko nagrać
  7. Kot śpi z Tobą w łóżku? Mamy dla Ciebie ważną informację