Pies spędził kilkanaście godzin poza domem. Oddalił się od swojej właścicielki na spacerze w lesie i nie wrócił przez długi czas. Opiekunka postanowiła się dowiedzieć, co robił jej pupil podczas nieobecności. To, co zobaczyła odebrało jej mowę! 

Właścicielka psa rasy husky spędziła kilka godzin na poszukiwaniach psa, ale okazały się bezskuteczne. Po jakimś czasie wierna suczka powróciła do swoich właścicieli, którzy mieszkali w Manitobie w Ontario w Kanadzie. Bardzo chcieli sprawdzić, co w tym czasie robił ich pupil i znaleźli na to sprytny sposób!

Pies zaginął na kilkadziesiąt godzin

Suczka rasy husky oddaliła się od właścicielki, ale szczęśliwie wróciła do domu po kilkunastu godzinach. Ze względu na to, że pies jest niezwykle mądry i dobrze wychowany, właściciele nie mieli wątpliwości, że sam trafi do domu. Po powrocie zwierzaka opiekunka Rachel Howatt pomyślała, że może poprosić sąsiada, który ma domek w lesie o sprawdzenie, czy jego kamery zarejestrowały jej psa. Okazało się, że suczka znalazła sobie nowego przyjaciela, z którym spędziła kilkanaście godzin. Zaskoczeniem było to, kim okazał się jej nowy kolega!

Jeleń i pies — para idealna 

Suczka zaprzyjaźniła się… z jeleniem! Przez kilka godzin husky i jeleń przytulali się do siebie, wspólnie drzemali i jedli. Jeleń nie wyglądał na zaskoczonego obecnością psa, który zachęcał go do zabawy. Na podstawie nagrań można stwierdzić, że spędzili ze sobą wspaniałe 12 godzin. Podobno dzikie jelenie zaprzyjaźniają się ze zwierzętami innego gatunku, takimi jak krowy czy koty. Właścicielka psa podejrzewa, że husky będzie chciał spotkać się w przyszłości ze swoim leśnym kolegą! Przyznaje, że nie dziwi jej to, że suczka próbowała zakolegować się z jeleniem, ponieważ jest towarzyska i przyjacielska. 

Zobacz zdjęcia: 

pies
thedodo.com — Rachel Howatt

Husky zniknął na kilkadziesiąt godzin, niepokojąc swoją opiekunkę.

pies
thedodo.com — Rachel Howatt

Po kilku dniach wrócił do domu. 

pies
thedodo.com — Rachel Howatt

Właścicielka sprawdziła na nagraniu wideo, co robił jej pies. Okazało się, że zaprzyjaźnił się… z jeleniem!

ZOBACZ TEŻ:

  1. Husky znalazł w lesie siedem porzuconych kociąt. Postanowił zostać ich mamą
  2. Kot próbuje schować się przed weterynarzem w niecodziennym miejscu. Nagranie rozśmiesza do łez
  3. Kobieta zrobiła coś niewybaczalnego kotu. Wszystko zarejestrowała ukryta kamera
  4. Biały lew i biała tygrysica zostali rodzicami! Ich dzieci są niesamowite
  5. Pies został ranny w pożarze. Teraz pomaga innym w zmierzeniu się z traumą

Źródło: thedodo.com 

Poprzedni artykułEdward Miszczak opowiedział o współpracy z Edytą Górniak. Czy robi problemy na planie?
Następny artykuł”Starsza pani musi fiknąć” już niedługo w TVN. Będzie hit na miarę ”Azja Express?”
Redaktorka działu Zwierzęta w Lelum.pl. Absolwentka kierunku logopedia ogólna i kliniczna na Uniwersytecie Warszawskim. Uczennica i logopeda w Szkole Piosenki Elżbiety Zapendowskiej i Andrzeja Głowackiego. Od kilkunastu lat śpiewa jazz, poezję śpiewaną i piosenkę aktorską. Oczkiem w głowie są jej trzy psy, dzięki którym zainteresowała się tematem behawioryzmu. Uwielbia mazurskie tereny oglądane z grzbietu konia.