Pies, który zdobył łatkę najbrzydszego psa na świecie to uroczy zwierzak, którego historia nie była łatwa. Chupey, bo tak ma na imię, urodził się z jednym chromosomem więcej, czemu zawdzięcza swój wyjątkowy wygląd. Chupey może jest wątpliwej urody, ale za to uśmiech nie schodzi mu z pyska!

Pies Chupey ma nawet swoje konto na Instagramie. Właścicielka psa chwali się nim i zdobywa ogromną popularność. Dziwna uroda Chupeya stała się jego atutem, a jego najsłodszym znakiem rozpoznawczym jest ciągły uśmiech. Zwierzakowi przeprowadzono dokładne badania DNA, okazało się, że jest mieszanką dwóch ras: pitbulla i rottweilera. Jak można nie kochać tak cudownego zwierzaka?

pies
fot.instagram.com/cheers.for.chupey

Właścicielka pisze o swoim pupilu, że jest bardzo łagodnego i sympatycznego usposobienia. Poza tym często wygląda tak, jakby się uśmiechał.

Poprzedni artykułOperacje plastyczne Natalii Siwiec. Chirurgu wyliczył jej poprawki, ale nie da się nie zauważyć jeszcze jednej
Następny artykułMinister zdrowia nie zostawił suchej nitki na Edycie Górniak. Wszystko się nagrało
Redaktorka w Lelum.pl. Studentka kulturoznawstwa na UKSW w Warszawie. Wielbicielka jogi. Codziennie zaczyna poranek od powitania słońca i medytacji. W każdej wolnej chwili czyta książki. Chcesz się ze mną skontaktować? Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: ​redakcja@lelum.pl