Pies dzięki swojemu niecodziennemu wyglądowi niemalże natychmiast okrzyknięty został zaszczytnym mianem internetowej sensacji. Czworonóg znaleziony został na ulicy przez wolontariuszy schroniska. Weterynarz, który wziął go pod swoje skrzydła pomimo ogromnego doświadczenia, czegoś podobnego nie widział jeszcze nigdy.

Coraz częściej słyszy się o bezdusznych właścicielach zwierząt, którzy postanawiają pozbyć się swoich pupili ze względu na ich wygląd. Pomimo tego, że początkowo ich inność wydaje się fascynująca, z czasem zrobią wszystko, by pozbyć się niechcianego problemu. To właśnie dlatego tak wiele, niewinnych psiaków ląduje na ulicy, pozbawionych dostępu do jedzenia i picia.

Pies stał się prawdziwa gwiazdą

Stale rosnącą popularność zawdzięcza swojemu nietypowego wyglądowi, który zdecydowanie odbiega od wizerunku zwierzaków, które mamy okazje spotykać na co dzień. Pewnie wam też wyda się to szokujące, ale zwierzak na czole posiada dodatkowy ogonek.

Pies
facebook.com @macthepitbull

Pies posiadał na czole nadprogramowy ogonek. 

Kiedy wolontariusze Mac’s Mission dostrzegli porzuconego i bezradnego szczeniaczka na środku ulicy wiedzieli, że nie mogą przejść obok niego obojętnie. Niezwłocznie udali się z nim do doktora Brian Heuring, przyjmującego w klinice weterynaryjnej Cape Small Animal Clinic. Lekarz zajmujący się czworonogiem oświadczył, że nie ma potrzeby usuwania narośli, ponieważ nie stanowi ona żadnego zagrożenia dla życia zwierzaka. Za to może zapewnić mu rozpoznawalność, dzięki której w mgnieniu oka znajdzie kochającą rodzinę.

Czy maluch umie machać drugim ogonkiem?

Pytali Internauci pod zdjęciem malucha. Ku zdziwieniu wszystkich zainteresowanych, odpowiedź brzmiała… nie.

-Wygląda na to, że źle zmontowali szczeniaka. Ludzie, zawsze kierujcie się wskazówkami!- dodał żartobliwie weterynarz.

Pies na tę chwilę został odrobaczony, a przez kilka kolejnych dni zmuszony będzie pozostać pod obserwacją. Szczeniak przez swoją nietypową narośl otrzymał imię Narwha, ponieważ tak nazywane są wieloryby z kłami na czołach. Przez wielu określane również jako morskie jednorożce.

ZOBACZ ZDJĘCIE I FILMIK Z UDZIAŁEM ZWIERZAKA:

Pies
facebook.com @macthepitbull

Internauci są nim oczarowani.

ZOBACZ TEŻ:

  1. Przemycił do samolotu zbyt grubego kota, dzięki oszustwie z dublerem. Spotkała go spora kara
  2. Antyfake to prężnie rozwijający się potral fact-checkingowy. Walczy z dezinformacją w sieci
  3. Robiła swoją suknię ślubną ponad 1000 godzin. Efekt przeszedł najśmielsze oczekiwania weselników
  4. Zaatakował ją pitbull i dotkliwie zranił. Na jej zdjęcia patrzy się z ciężkim sercem
  5. Pies urodził się z ogonem na czole. Jego zdjęcia są powalające
Poprzedni artykułAnna Dymna aż 4 razy wymykała się śmierci. Lekarze mówili, że będzie sparaliżowana
Następny artykułDoda przyznała, że nie myła włosów 2 tygodnie. Jej blond kosmyki wyglądają jak po wizycie u fryzjera
Redaktor działu Lifestyle w Lelum.pl. Ukończyła Dziennikarstwo na lubelskim UMCESie. Pisanie tekstów było jej pasją, odkąd pamięta. To właśnie w tej dziedzinie chciałaby być perfekcjonistką. Miłośniczka zumby, klimatów latino i włoskiego jedzenia. Nienawidzi nudy i monotonii. Optymistka, dla której każdy kolejny dzień to nowa przygoda.