Pies to najlepszy przyjaciel człowieka – mówi się tak nie bez powodu. W sieci cały czas publikowane są nowe, zabawne, a jednocześnie urocze filmiki z psami w roli głównej. Te jednak potrafią też być całkiem charakterne. Pupil z nagrania jest tego najlepszym przykładem – jego reakcja jest naprawdę komiczna! 

Bret Mortimer, właścicielka dwuletniego Fritza, postanowiła go zabrać do weterynarza. Pies jednak źle zrozumiał jej zamiary. Co ostentacyjnie pokazał!

Pies u weterynarza

Bret Mortimer postanowiła zabrać swojego pupila do weterynarza. Psa czekało czyszczenie zębów. Raz na jakiś czas jest to niezbędne dla zachowania zdrowia i higieny zwierzaka. Wie o tym właścicielka pupila, sam Fritz niekoniecznie. Jej dobre zamiary zostały przez niego źle zinterpretowane

Pies jakoś zniósł wizytę u weterynarza, po czym wrócił do samochodu. Właścicielka jednak nie miała pojęcia, jak bardzo ta wizyta wpłynie na samego psiaka. Była zdziwiona i rozbawiona jego zachowaniem. Do tego stopnia, że postanowiła nagrać swojego ulubieńca.

  1. Do schroniska przyszedł niewyobrażalnie piękny pies. Był zupełnie sam, zaczęły dziać się niesamowite rzeczy
  2. Dziecko spotkało w łóżku husky’ego. Zachowanie czworonoga rozkłada na łopatki
  3. Jest oświadczenie policji. Trwa obława mężczyzny, który uciekł z pumą do lasu

Obrażony pies

Fritz chyba nie lubi wizyt u weterynarza, a tym bardziej czyszczenia zębów. Swój bunt pokazał w aucie. Był bardzo obrażony na swoją panią. Nie chciał na nią nawet spojrzeć! Zwierzak wygląda bardzo dostojnie, wpatrując się w okno. Nie reaguje na zaczepki i słowa swojej pani.

Ta jest wyraźnie rozbawiona postawą swojego pupila. Jesteśmy ciekawi, kiedy Fritz jej odpuścił i zrozumiał, że to dla jego dobra, a właścicielka nie chciała mu zrobić na złość. Filmik i postawa psa bawi do łez. Ponadto udowadnia, że te też potrafią być śmiertelnie obrażone! Lepiej z nimi nie zadzierajmy!

ZOBACZ FILM:

 

ZOBACZ TEŻ:

  1. Zdjęcie podzieliło internautów. Kot idzie w górę czy w dół?
  2. Ojciec pozwala córeczce bawić się z pytonem. Nie widzi w tym nic złego. Wideo
  3. Wasze koty też śpią w dziwnych pozycjach? Chcemy zobaczyć zdjecia
  4. Pies i kot nie widzieli się przez krótki czas. Zachowanie mruczka przekracza ludzkie pojęcie
  5. Suczka zobaczyła na ulicy identycznego psa jak ona. Wręcz błagała właścicielkę, by wrócił z nimi do domu
  6. PILNE: Wrocław. Złodziej ukradł puszkę z datkami na bezdomne zwierzęta. Potrzebna pomoc w zidentyfikowaniu mężczyzny

źródło: podaj.to


 

Redaktorka w Lelum.pl, która uwielbia pisać, prawie tak samo jak dalekie podróże w nieznane i zaczynać dzień od treningu. Absolwentka kuluroznawstwa, zafascynowana kulturą hip-hopową, streetwearem, aktorstwem i social mediami. Zawsze ciekawa świata, zawsze w biegu.