Pies uratował kota z płonącego domu. Bohaterski czworonóg zrobił to, ponieważ miał ważny powód. Właściciele zdradzili, co tak naprawdę się stało. Ciężko uwierzyć…

Zwierzęta mają niesamowity instynkt. Bez problemu czują zagrożenie i szybko reagują. Tak też się stało podczas pożaru w płonącym budynku. Ogień rozprzestrzeniał się z minuty na minutę, ludzie pośpiesznie opuszczali swoje domy. 

Pies- bohater

Pies pośpieszył na ratunek małemu kociakowi, narażając swoje życie. Stało się to kilka lat temu, tego dnia jedna z firm na Ukrainie uległa potężnej eksplozji. Ogień rozprzestrzeniał się w stronę budynków mieszkalnych. Przerażeni mieszkańcy rozpoczęli ewakuację. Pośpiesznie zabierali najcenniejsze przedmioty z domu oraz wypuszczali swoje zwierzęta, dając im szanse ucieczki z pożaru.

Po wydostaniu się z płonącego budynku jeden z właścicieli zorientował się, że na podwórku nie ma jednego z jego pupili. Mały kotek nie mógł się wydostać z sideł ognia. W ułamku sekundy pies mężczyzny pognał na ratunek.

Po krótkiej chwili z płomieni wybiegł pies-bohater z małym kotkiem w pysku. Właściciele byli poruszeni, ale wyjaśnili, że ich pies od kiedy w ich domu pojawił się maleńki kotek, nie odstępował go na krok. 

Przyjaźń psa z kotem

Kot był na tyle młody, że nie wiedział jak uciec z płomieni. Zagubione zwierzę utknęło w budynku. Jego przyjaciel wyniósł zwierzaka w pysku, ryzykując własne życie. Właściciel poczuł ulgę, widząc ich całych i zdrowych. Mieszkańcy nazwali psa bohaterem. 

Dlaczego pies uratował kota?

Zwierzęta często żyją w stadach, w ich naturze jest zakodowane, że powinni dbać jedno o drugiego. W sytuacjach kiedy słabszemu zagraża niebezpieczeństwo, są w stanie walczyć o życie członka grupy.

Ta sytuacja to kolejny dowód na to, że zwierzaki są oddane członkom rodziny. Istnieje wiele przykładów z życia wziętych kiedy psy ratują swoich właścicieli lub inne stworzenia.

ZOBACZ ZDJĘCIE PSA-BOHATERA:

 

 

pies
pictures-of-cats.org

Czworonogi bohater uratował swojego przyjaciela.

 

ZOBACZ TEŻ:

  1. Objawy chorób trzustki, które widać na skórze. Nie wolno ich lekceważyć
  2. Danuta Holecka wolałaby zapomnieć o nagraniu sprzed lat. Jej dziecko potrzebowało pomocy
  3. Gniezno: poród odbył się na środku ulicy. Matka nie miała pojęcia, że jest w ciąży
  4. Jedna z głównych bohaterek odchodzi z „M jak Miłość”. To już pewne, fani w rozpaczy
  5. Była przekonana, że spodziewa się dziecka. Badanie ujawniło coś zupełnie innego
  6. Natalia Kukulska w dobitnych słowach o Viki Gabor. 12-latka długo ich nie zapomni

źródło: nepalinewsupdate24.com

Poprzedni artykułPrzyszła wykonać badanie usg w ciąży. Gdy spojrzała na monitor z dzieckiem, zrobiło jej się słabo
Następny artykułJaki kolor włosów odmładza? 7 odcieni włosów, które odejmą ci lat