Pies tego małżeństwa zdecydowanie nie był sobą przy opiekunce dziecka. Zachowanie czworonoga zaczęło wzbudzać coraz większe podejrzenia w rodzicach chłopca.  Na szczęście nie było za późno na ratunek. Tylko dzięki psu dziecko jest znów bezpieczne!

Nie bez powodu mówi się, że zwierzęta znają się na ludziach. Nasi pupile doskonale potrafią wyczuć intencje innych, a ich zachowanie w towarzystwie obcych osób może dać nam wiele do myślenia. Bohater tej historii jest żywym dowodem na to, że pies to naprawdę  najlepszy przyjaciel człowieka. Gdyby nie wierny towarzysz chłopca, rodzice nigdy nie poznaliby prawdy. 

Pies ocalił dziecko

Kiedy rodzice 7-miesięcznego Finna wybierali się do pracy, ich syn zostawał w domu pod opieką niani i jeszcze jednego członka rodziny — wiernego psa. Pewnego dnia ojciec chłopca zauważył, że ich pupil dziwnie się zachowuje w obecności niani. Pies warczał na kobietę i stawał między nią a niemowlęciem. Rodzice wywnioskowali, że zwierzak zachowuje się tak, jakby chciał chronić ich syna przed niebezpieczeństwem. Powtarzająca się sytuacja zaniepokoiła ich na tyle, że postanowili przeprowadzić własne śledztwo. 

Niania z piekła rodem 

Zanim małżeństwo zdecydowało się zatrudnić do opieki nad ich 7-miesięczym synem nianię, postanowili sprawdzić wszystkie informacje na temat kobiety. Wszystko wskazywało na to, że znaleźli idealną kandydatkę. Niestety, były to tylko pozory. Kiedy po pewnym czasie ich pies zaczął dziwnie zachowywać się w towarzystwie kobiety, rodzice postanowili zostawić pod kanapą telefon z włączoną opcją nagrywania. To, co zostało uwiecznione na nagraniu przeraziło młodych rodziców. Płacz dziecka i krzyki opiekunki wskazywały na to, że chłopcu dzieje się ogromna krzywda. Okazało się, że kobieta znęcała się nad ich dzieckiem. 

Niania trafiła do więzienia, a jej nazwisko na listę osób znęcających się nad dziećmi. Dzięki temu kobieta już nigdy nie skrzywdzi żadnej, niewinnej istoty. Możliwe, że gdyby nie wierny pies, rodzice nigdy nie dowiedzieliby się o karygodnym zachowaniu opiekunki. Najlepszy przyjaciel doskonale wiedział, że musi bronić chłopca!

ZOBACZ ZDJĘCIA:

Screenshot ABC27HD, YouTube
Screenshot ABC27HD, YouTube

Dzielny pies ocalił małego chłopca.

pies
Screenshot ABC27HD, YouTube

Dziecko jest całe i zdrowe. Okropna niania na zawsze zniknęła z jego życia. 

pies
Screenshot ABC27HD, YouTube

Kobieta trafiła do więzienia. Już nigdy nie skrzywdzi żadnego dziecka. 

ZOBACZ TEŻ:

  1. Chihuahua zmixowany z Boxerem. Poznajcie Boxachi, szczeniaka, który swoim wyglądem powala na kolana
  2. Pies uratował kotka z płonącego domu. Właściciele wyjawili, dlaczego ryzykował życie dramtu
  3. Kotka w ostatniej chwili ostrzegła właścicielkę przed chorobą. Uratowała jej życie
  4. Na drodze spotkała kobietę z gromadą psów. Gdy przyjrzała się im bliżej, natychmiast wyciągnęła telefon

źródło: niewiarygodnie.pl 

Poprzedni artykułKim jest córka Bogusława Lindy, Aleksandra? Piękna 28-latka pojawiła się ostatnio u boku ojca i zachwyciła
Następny artykułWspaniałe wieści. Michał Szpak został jurorem w jednym z najpopularniejszych programów w Polsce
Redaktorka działu life-style w Lelum.pl. Redaktor, copywriter i stylistka. Pisanie i moda od zawsze były bliskie jej sercu. Na swoim koncie ma publikacje w wielu branżowych portalach oraz czasopismach. Prywatnie miłośniczka Basquita i czarnej kawy.