Pies to najlepszy przyjaciel człowieka, jednak nie zawsze możemy przewidzieć, jak się zachowa. Przekonała się o tym pewna rodzina, którą pupil niezwykle zaskoczył, spędzając czas z ich nowo narodzonym dzieckiem. Pies nie odstępował niemowlaka nawet na moment. Rodzice nie spodziewali się takiego rozwoju wydarzeń. 

Wielu rodziców ma wątpliwości co do swoich psów, kiedy na świat przychodzi ich dziecko. Obawiają się, że zwierzę może zrobić maleństwu krzywdę. Tym razem rodzice postanowili nie izolować zwierzaka od swojej pociechy. Pewnego razu łaknąc bliskości, położył się na niego, kiedy ten ucinał sobie drzemkę. Rodzice wszystko nagrali, nie uwierzycie, co stało się potem. 

Pies zaskoczył swoich właścicieli 

Znana wszystkim sentencja mówi, że pies to najlepszy przyjaciel człowieka. Pewnie każdy właściciel czworonoga się z nią zgodzi. Te cudowne stworzenia wprowadzają w nasze życie mnóstwo miłości i ciepła. Jednak niektóre potrafią, być bardzo charakterne. Często bywa też, że nasze psiaki są zazdrosne, kiedy w naszym otoczeniu pojawia się ktoś ważniejszy, np.: dziecko!

Niemowlak zazwyczaj zgarnia całą uwagę rodziny. Wtedy pies zostaje zepchnięty na plan drugi. Jednak nie tym razem, ten pies pokazał, jak bardzo kocha swoją rodzinę i jej nowego członka! A o dodatkową uwagę wcale nie musiał specjalnie zabiegać. 

  1. Kot każdego dnia żebrał w sklepie o mięso, którego nie zjadał. Sprzedawca odkrył jego tajemnicę, trudno powstrzymać łzy
  2. Sikorski nie zapłaci ani grosza, powołał się na „klauzulę sumienia”. Oberwało się TVP, Kurski nie będzie zadowolony
  3. Dorosły owczarek niemiecki pierwszy raz widzi małego szczeniaka. Niezwykła reakcja psa

Rodzice wszystko nagrali 

Każdy niemowlak potrzebuje dużej dawki snu w ciągu dnia. Rodzice postanowili nagrać, jak ich dzieciątko zasnęło z pieskiem u boku. Czworonóg dzielnie pilnował swojego małego przyjaciela. Co prawda, wydawał się nieco znużony tym zajęciem, jednak cały czas walczył – głównie ze swoją sennością.

Ostatecznie jednak przegrał tę walkę – jego pyszczek wylądował na główce niemowlaka, a następnie psiak zasną razem z nim. Rodziców niezwykle ujął ten uroczy obrazek, dlatego postanowili podzielić się swoim nagraniem. Do sieci trafił rozczulający filmik, który zyskał szerokie grono fanów. 

ZOBACZ WIDEO:

Uroczy obrazek psiaka i malca.

ZOBACZ TEŻ:

  1. Żółte ostrzeżenia dla 3 województw. Sytuacja będzie dramatyczna, zacznie się już wieczorem
  2. Stało się, wraca obowiązkowa kwarantanna dla Polaków. Właśnie napłynęły informacje z dwóch krajów
  3. Pies z ludzką twarzą. Ludzie są porażeni, gdy widzą jego zdjęcia
  4. Pies zobaczył samego siebie w telewizji. Włascicielka nagrała nieziemską reakcję
  5. Wychudzona suczka została znaleziona na śmietniku. Zdjęcia po kilku tygodniach zapierają dech
  6. Rewolucyjny przepis na placki ziemniaczane. Bajecznie proste i nieziemsko pyszne

Źródło: youtube.com

Redaktorka w Lelum.pl, która uwielbia pisać, prawie tak samo jak dalekie podróże w nieznane i zaczynać dzień od treningu. Absolwentka kuluroznawstwa, zafascynowana kulturą hip-hopową, streetwearem, aktorstwem i social mediami. Zawsze ciekawa świata, zawsze w biegu.