Pies znalazł zakopanego w ziemi noworodka, którego zaledwie 15-letnia matka zakopała w ziemi. Maleństwo nie przeżyłoby, gdyby nie dzielny pies, który wytropił dziecko i właściciel. Akcja jak z amerykańskiego filmu, w którym pies kolejny raz udowadnia, że jest najlepszym przyjacielem człowieka.

Sytuacja miała miejsce w północno-wschodniej Tajlandii na polu maniou w Korat, gdzie 41-letni mężczyzna Usa Nisaika znalazł zakopanego noworodka. Dzięki psu rolnika, który wywąchał ciało dziecka, maleństwo żyje. Gdy Usa zauważył, że jego pies kopie w ziemi, podszedł, aby zorientować się, co się stało. Gdy zobaczył małą nóżkę, rzucił się na pomoc. 

Pies znalazł zakopanego noworodka

Pies o imieniu Ping Pong znalazł zakopanego w ziemi noworodka. Po tym, jak Ping Pong ucierpiał w wypadku samochodowym, ma niedowład jednej nogi. Zwierzak był lubiany w całej wiosce, a jego właściciel cenił go za wierność i oddanie.

Kiedy wywąchał ciało noworodka, stał się miejscowym bohaterem, ale przede wszystkim bohaterem dla małego chłopca, który dzięki niemu żyje. Porzucone 2,5-kilogramowe dziecko było mocno poranione i wymagało natychmiastowej pomocy.

Nie wiadomo jak długo dziecko leżało w ziemi

Maluch został przewieziony do szpitala, gdzie odwiedził go Trairat Witthayanumart, mężczyzna, który przewodniczy prowincji Chum Puang.

Z relacji Daily Mail wynika, że chłopiec jest zdrowy. Okazało się, że dziecko zostało porzucone, ponieważ jego nastoletnia mama bała się, że jej tata ją pobije. Podobno, postawiono zarzuty dziewczynce. Matka 15-latki stara się o opiekę nad wnukiem. Internauci z całego świata podziwiają psa, który uratował małe dziecko. Gdyby nie szybka reakcja Ping Ponga i jego właściciela, dziecko prawdopodobnie by nie żyło. 

Zobacz zdjęcia: 

pies
viralpress.com

Pies znalazł dziecko zakopane w ziemi.

pies
viralpress.com

Wraz ze swoim właścicielem uratowali noworodka.

pies
viralpress.com

Dzięki nim chłopiec jest zdrowy.

ZOBACZ TEŻ:

  1. Kobieta znalazła ciężko rannego psa w lesie. Niosła go przez 6 godzin, by mu pomóc
  2. Suczka ze schroniska podbija internet. Wszystko za sprawą uroczych wąsów
  3. Kotka nie opuszczała ciężarnej właścicielki na krok. Czuwała przy niej przez 9 miesięcy!
  4. Dotknął bezdomnego i chorego kotka. „Wszyscy mówili mi, żebym tego nie robił”
  5. Rasy psów, które zmieniły się najbardziej w ciągu ostatnich 100 lat. Różnica jest kolosalna

Źródło: dailmail.com, funzoo.pl

Poprzedni artykułTop 10 antyperspirantów bezpiecznych dla twojej skóry. Nie zawierają aluminium
Następny artykułMama „sprzedała” 15-letnią Demi Moore obcemu mężczyźnie za 500 dolarów. „To był gwałt”
Redaktorka działu Zwierzęta w Lelum.pl. Absolwentka kierunku logopedia ogólna i kliniczna na Uniwersytecie Warszawskim. Uczennica i logopeda w Szkole Piosenki Elżbiety Zapendowskiej i Andrzeja Głowackiego. Od kilkunastu lat śpiewa jazz, poezję śpiewaną i piosenkę aktorską. Oczkiem w głowie są jej trzy psy, dzięki którym zainteresowała się tematem behawioryzmu. Uwielbia mazurskie tereny oglądane z grzbietu konia.