Pies, którego zdjęcie trafiło niedawno do Internetu, wzbudziło niemałe zamieszanie. Ten zwierzak wywołuje ogromne zdziwienie u wielu osób. Jego twarz, która wygląda niczym ludzka oraz niezwykłe, przenikliwe spojrzenie to coś, co wielu z nas widzi po raz pierwszy w życiu. Jego właściciel musi mieć nie lada gratkę, obserwując zmieszanie u innych.

Pies to najlepszy przyjaciel człowieka. Patrząc na swoje zwierzaki, wiele osób jest zachwyconych. Ich uśmiech, merdający ogon i błysk w oku to coś, czego nie da się porównać do niczego innego. Ten pies jednak jest całkowicie inny i nietuzinkowy.

Pies o ludzkiej twarzy

Chyba, żadna teoria o ewolucji, nawet ta najbardziej pokręcona, nie sugerowała, że ludzie wywodzą się od psów. No cóż, ktoś posiada jednak pupila, który może stanowić ku temu dowód. Pyszczek tego czworonoga wygląda jak ludzka twarz.

Ten puszysty czworonóg nie dość, że ma ludzką twarz, to jego wzrok potrafi przeniknąć do najgłębszych zakamarków duszy. Ludzie w jego towarzystwie czują się bardzo niekomfortowo.

  1. Dotarła do nas tragiczna wiadomość. Nie żyje słynna polska piosenkarka, wszyscy śpiewali jej przeboje
  2. Pojawił się zaskakujący głos ws. 500 plus. Zdumiewające szczegóły, wszystko się zmieni?
  3. Pierwszy śnieg w tym roku. Synoptycy ostrzegają, nie damy się zaskoczyć, jesteście gotowi?

Zdjęcie zwierzaka stało się viralem

Pies, którego fotografia trafiła na Instagrama, zdobył nie tylko rzeszę fanów, ale także wrogów. Zdania co do jego aparycji są znacząco podzielone. Choć fotografia ma już prawie 14 tysięcy polubień, w komentarzach nie wszyscy rzucają komplementami.

Jedni piszą, że zwierzak ich przeraża, inni zaś, że jest przepiękny. Wszyscy zgadzają się natomiast w jednym- ten czworonóg ma ludzką twarz! To niesłychane, jak pupil potrafi zaskoczyć człowieka.

ZOBACZ ZDJĘCIA:

pies
Fot. instagram.com/doggy.pedia/

Zwierzak ewidentnie różni się od innych pupili.

pies
Fot. instagram.com/doggy.pedia/

Jego twarz wygląda jak ludzka!

pies
Fot. instagram.com/doggy.pedia/

Ten pies budzi przerażenie wielu ludzi.

ZOBACZ TEŻ:

  1. Nie żyje polski polityk. Tragiczne informacje obiegły media
  2. Niebezpieczny element oderwał się od samolotu i spadł na polskie miasto. Mieszkańcy w strachu
  3. Kupił najdroższą kawę w Warszawie. Przy kosmicznej cenie nie mógł spodziewać się podobnej ilości
  4. Poszerzenie stref płatnego parkowania. Jesteś za czy przeciw?
  5. Ministerstwo zapowiada wielkie zmiany. Rodzice zachwyceni, w życie wejdzie nowy zakaz
  6. Niemal wszyscy jak jeden mąż popełniają okropny błąd robiąc naleśniki. 1 krok zmienia wszystko

Źródło: instagram.com

Redaktor w Lelum.pl. Magister komunikacji medialno-marketingowej. Od zawsze pasjonuje się fotografią. Najbardziej lubi robić zdjęcia komercyjne. 9 lat swojego życia spędziła tańcząc taniec towarzyski, a 4 na deskach teatru. Lubi aktywny tryb życia, imprezy i dobre jedzenie. Gdyby istniał konkurs na znajomość fabuły serialu, na pewno by go wygrała.