Pies jest najlepszym przyjacielem i kompanem życia. To wiedzą wszyscy ci, którzy chociaż raz w życiu mieli okazję zostać właścicielami czworonoga. Okazuje się, że to nie wszystkie talenty i umiejętności, które powinniśmy przypisywać psiakom. Stworzenia te w mgnieniu oka mogą stać się również… honorowymi burmistrzami tak jak w przypadku tego psa pasterskiego. Mieszkańcy nie mogli zdecydować inaczej.

Psiak został burmistrzem jednego z górskich miasteczek. Mieszkańcy przekonani są, że podjęli najlepszą z możliwych decyzji. Zwierzak władzę objął 18 lutego podczas uroczystości inauguracyjnej. W ceremonii wzięło udział 40 mieszkańców przedstawiciele lokalnych funkcjonariuszy. Pies miał przygotowane oficjalne przemówienie, w którym podziękował wyborcom i zapewnił, że w miasteczku wszystko będzie tak, jak dotychczas. Oczywiście za pomocą swego psiego języka. 

Pies został honorowym burmistrzem 

Niecodzienna sytuacja miała miejsce w Georgetown, czyli byłym miasteczku górniczym w hrabstwie Clear Creek (Gujana, Ameryka Południowa). Miasteczko liczy sobie około 1000 mieszkańców, a jego nowym burmistrzem został pies pasterski, Parker the Snow Dog.

Zwierzak jest nie tylko maskotką terenów narciarskich Loveland, ale również psem terapeutycznym, który na każdym kroku pragnie nieść pomoc potrzebującym. Nie bez przyczyny wszyscy jednogłośnie stwierdzili, że to właśnie do niego powinna należeć władza w ich małym królestwie. 

  1. Bardzo głodny owczarek niemiecki prosi właściciela o jedzenie. Nie można przestać się śmiać
  2. Kot jest niezwykły. 16 niesamowitych ciekawostek

 Zwierzak od zawsze chętnie pomagał innym 

Właściciel czworonoga zapewniał, że pies od zawsze uczestniczył w lokalnych przedsięwzięciach i akcjach dobroczynnych, o czym mieszkańcy mieli okazję niejednokrotnie się przekonać. 

-Naszym największym projektem jest praca Parkera w obozie Rockse Mountain Village Easterseals. Jest organizowany na naszym podwórku. To jeden z najlepszych obozów dla niepełnosprawnych dzieci, w którym robią świetne rzeczy – powiedział. 

Parker nowym burmistrzem ogłoszony został 18 lutego wieczorem podczas uroczystości inauguracyjnej. Pies w trakcie ceremonii prezentował się niezwykle profesjonalnie. Przywdział bowiem krawat oraz w eleganckie okulary.

ZOBACZ ZDJĘCIA I NAGRANIE Z CEREMONII:

 

Pies
screen z nagrania YouTube

Pies został honorowym burmistrzem. 

ZOBACZ TEŻ:

  1. Zostawił szczeniaka z synem, po powrocie przerażony zabrał go do weterynarza. Prawda okazała się najgorsza z możliwych
  2. Golden Retriever wskoczył na kolana swojej pani. Po chwili był najdumniejszym psem na świecie
  3. Mops bez oczka w końcu znalazł dom. Dziś jest prawdziwą gwiazdą, jego stroje są hitem
  4. Bezdomny kotek pilnował ciała swojej zmarłej mamy. Nie mógł przestać płakać

Źródło: popularne.pl

Poprzedni artykułDziewczyna wytatuowała sobie gałki oczne. Tatuażysta z Warszawy może trafić do więzienia
Następny artykułMałgorzata Ostrowska-Królikowska niedługo przed tragedią spotkała się z Izabelą Trojanowską: „Mówiła, że z Pawłem coraz lepiej”
Redaktor działu Lifestyle w Lelum.pl. Ukończyła Dziennikarstwo na lubelskim UMCESie. Pisanie tekstów było jej pasją, odkąd pamięta. To właśnie w tej dziedzinie chciałaby być perfekcjonistką. Miłośniczka zumby, klimatów latino i włoskiego jedzenia. Nienawidzi nudy i monotonii. Optymistka, dla której każdy kolejny dzień to nowa przygoda.