Pies czy kot? To pytanie ludzie zadają tak długo, jak długo trwa walka pomiędzy psiarzami a kociarzami. Które z tych domowych zwierząt jest najlepszym przyjacielem człowieka? Pora zakończyć odwieczny spór i przyznać, że nie ważne, czy naszym ulubionym pupilem jest złota rybka, chomik, pies, czy kot, bo pomiędzy każdym zwierzęciem a jego właścicielem, zawiązuje się niezwykła więź.
 
Koty to prawdziwi indywidualiści chodzący własnymi ścieżkami, natomiast psy są w stanie wypełnić niemal każdy rozkaz swojego właściciela. A więc pies czy kot? W tym przypadku wszystko zależy od naszego charakteru, i żadne ze zwierząt nie jest gorsze od drugiego. Zarówno psy jak i koty udowodniły, że potrafią obdarzyć nas bezgraniczną miłością i być wiernymi kompanami życia.
 
pies czy kot
Fot. Tran Mau Tri Tam, Unsplash

Pies czy kot? Pora przyznać, że obydwa zwierzaki zasługują na miano najlepszego przyjaciela człowieka.

Poprzedni artykułTak źle nie było od dawna. Stan zdrowia Maryli Rodowicz
Następny artykułNastolatka została zgwałcona na ulicy. Wezwała policję i dostała mandat, powód nie mieści się w głowie
Redaktorka działu life-style w Lelum.pl. Redaktor, copywriter i stylistka. Pisanie i moda od zawsze były bliskie jej sercu. Na swoim koncie ma publikacje w wielu branżowych portalach oraz czasopismach. Prywatnie miłośniczka Basquita i czarnej kawy.