Pies i dziecko stworzyli parę idealną. Można by wątpić, czy te dwa stworzenia mogą ze sobą współgrać, a jednak. Potrafią kroczyć razem przez życie z uśmiechem na twarzy i pyszczku. A co, jeśli okaże się, że pies był katowany i boi się każdego człowieka? Czy nie obawiasz się o zdrowie swojego dziecka?

Nie każdy pies ma szczęście i trafia do rodziny, która go szczerze kocha. Nie każda rodzina jest też gotowa na przyjęcie psa, który jest zaburzony, potrzebuje większej ilości uwagi, niż zwierzak, którego wychowujemy od szczeniaka. Właściciele Nory stali przed decyzją, która mogła wpłynąć znacząco na ich przyszłość. Kiedy zabrali do domu suczkę, obawiali się, jak dogada się z ich dzieckiem. 

Pies i dziecko — katastrofa czy cud?

Elizabeth Spence przygarnęła psa, którego przeszłość była trudna. Wiedziała, że początki będą ciężkie, ale cieszyła się, że Nora dołączy do ich rodziny. Tak jak się spodziewała, pies bał się każdego z rodziny oprócz najmniejszego dziecka Elizabeth. Suczka rasy English pointer jest absolutnie zakochana w chłopcu o imieniu Archie, synku kobiety, która ją adoptowała. W domu pełnym zwierząt, bo mieszkają tam, aż trzy koty i trzy psy, to właśnie ten pies i dziecko są duetem idealnym. 

Pies i dziecko, którzy kochają się ponad wszystko

Zdjęcia tej pary robią furorę w internecie. Widać na nich, że ich więź jest naprawdę silna, a miłość, którą siebie darzą, pokona wszystko, nawet strach przed człowiekiem. Spędzają ze sobą mnóstwo czasu — śpią razem, spacerują, bawią się i przytulają. Profil na Instagramie, na którym ich mama publikuje zdjęcia, obserwuje 124 tysiące osób, a zdjęcia ich wspólnych drzemek rozczulą was do łez. Ten pies i dziecko to prawdziwie wzruszający widok.

Zobacz zdjęcia:

pies i dziecko
instagram.com – @wellettas

Nora, która została adoptowana ze schroniska bała się ludzi.

pies i dziecko
instagram.com – @wellettas

Nowi właściciele nie przypadli jej do gustu, oprócz Archiego, synka jej opiekunki.

pies i dziecko
instagram.com – @wellettas

Tworzą wspaniały duet, który wygląda na nierozłączny.

ZOBACZ TEŻ:

  1. Kotek nie jadł przez tydzień. Gdy mężczyzna dał mu jedzenie, zrobił coś wzruszającego
  2. Koty i psy użądlone przez pszczoły. Spuchły im pyszczki i łapy
  3. Ptak miał zdeformowane nóżki i nie mógł chodzić. Wolontariusze wpadli na genialny pomysł
  4. Proponował ludziom pieniądze na ulicy za ich pupili. Nagrywał wszystko ukrytą kamerą, ich reakcje powalają
  5. Miała wziąć z nim ślub. Gdy zobaczyła na nagraniu, co robi z jej psami, odwołała wszystko

Źródło: filing.pl

Poprzedni artykułWypadek drogowy, w którym kilka lat temu ucierpiała polska piosenkarka mógł skończyć się tragicznie. Z jej samochodu nie zostało nic
Następny artykułJoanna Przetakiewicz w młodości wyglądała zupełnie inaczej! Gwiazda opublikowała zdjęcia sprzed lat
Redaktorka działu Zwierzęta w Lelum.pl. Absolwentka kierunku logopedia ogólna i kliniczna na Uniwersytecie Warszawskim. Uczennica i logopeda w Szkole Piosenki Elżbiety Zapendowskiej i Andrzeja Głowackiego. Od kilkunastu lat śpiewa jazz, poezję śpiewaną i piosenkę aktorską. Oczkiem w głowie są jej trzy psy, dzięki którym zainteresowała się tematem behawioryzmu. Uwielbia mazurskie tereny oglądane z grzbietu konia.