Pies został okrutnie porzucony przez swojego właściciela! Zwierzak miał związane łapki i zaklejony taśmą pyszczek. Gdy mężczyźni przejeżdżający niedaleko go dostrzegli, jego stan był krytyczny. Pozostawiony na pastwę losy zwierzak, był całkowicie wykończony. Bez dostępu do jedzenia i picia skazany był na pewną śmierć!

Leżącemu przy drodze zwierzakowi życie uratowało dwóch mężczyzn. Kiedy zauważyli, że na drodze leży coś, co… łudząco przypomina psa, natychmiast się zatrzymali! Kiedy podeszli bliżej, ujrzeli widok, którego nigdy w życiu by się nie spodziewali. Zupełnie zamarli! Zwierzak miał sklejone łapki i związany pysk, przez co jego życie stanęło pod wielkim znakiem zapytania…

Pies został pozostawiony bez jedzenia i picia!

Mężczyźni, zwierzaka zauważyli w drodze do pracy. Kiedy dostrzegli na drodze niepokojaco wyglądający przedmiot bez zastanowienia zatrzymali się. Widok wycieńczonego zwierzaka sprawił, że do ich oczu napłynęły łzy!

Nie wiadomo jak długo zwierzak leżał w trawie, ale przez zaklejony pyszczek i łapki nie mógł się ruszać. To wszystko sprawiło, że dostęp do jedzenia i picia był zupełnie niemożliwy

Mężczyźni bezzwłocznie zabrali zwierzaczka do siedziby organizacyjnej Peewee’s Pet Adoption, która działa od 1995 roku. Pomaga chorym i porzuconym zwierzakom w odnalezieniu nowej rodziny. 

Pies pomimo dramatycznych wydarzeń nie był agresywny 

Pies, pomimo wszystkich traumatycznych wydarzeń, których doświadczył, okazał się zwierzakiem o niezwykle łagodnym i przyjaznym usposobieniu. 

Zaraz po przybyciu do schroniska, zajął się nim weterynarz. Badania lekarskie potwierdziły, że zwierzak ma w swoim ciele mnóstwo pasożytów, które trzeba natychmiast usunąć. Zagrażają bowiem jego życiu!

Czworonóg aktualnie czuje się już dużo lepiej!

Po usunięciu z ciała zwierzaka pasożytów i bakterii piesek poczuł się o wiele lepiej. Jego życie zostały odratowane, a na twarzy zwierzaka pojawił się uśmiech. 

Jego ogonek nie przestaje merdać, a piesek jest ulubieńcem wszystkich wolontariuszy w organizacji! Jest niezwykle otwarty i uwielbia spędzać czas z ludźmi. Jest prawdziwą duszą towarzystwa.

W związku z tym, że stan psiaka poprawił się, możliwe jest rozpoczęcie poszukiwania nowego domu dla czworonoga.

My jesteśmy przekonani, że kundelek dzięki swojemu wspaniałemu charakterowi i cudownemu stosunkowi do ludzi, nie będzie musiał długo czekać na znalezienie rodziny zastępczej!

ZOBACZ ZDJĘCIA:

Pies
www.kochamyzwierzaki.pl

Pies w momencie znalezienia go przez mężczyzn miał związane łapki i zaklejony taśmą pyszczek.

Pies
www.kochamy.zwierzaki.pl

Zwierzak został porzucony na trawniku przy drodze. Nie miał możliwości przemieszczania się.

Pies
www.kochamyzwierzaki.pl

Zwierzak jest niezwykle radosnym i szczęśliwym psiakiem. Wszyscy go uwielbiają!

ZOBACZ TEŻ:

  1. Wakacje w górach zamieniły się dla psa w koszmar. Właściciele zostawili go samego w Tatrach
  2. Bezdomny, straszy pan daje spragnionemu psu wodę. Filmik wzrusza do łez
  3. Pies trafił do schroniska. Siedział w swoim moczu i trząsł się z przerażenia. Widok łamie serce
  4. Mężczyzna wyrzucił z samochodu 6 szczeniaków. Dziecko krzyczało: „Tato! Nie! Stój!”
  5. Zaginiony pies po trzech latach odnalazł swojego właściciela. Ich wyjątkowe spotkanie wzrusza do łez

źródło: kochamyzwierzaki.pl

 

 

Redaktor działu Lifestyle w Lelum.pl. Ukończyła Dziennikarstwo na lubelskim UMCESie. Pisanie tekstów było jej pasją, odkąd pamięta. To właśnie w tej dziedzinie chciałaby być perfekcjonistką. Miłośniczka zumby, klimatów latino i włoskiego jedzenia. Nienawidzi nudy i monotonii. Optymistka, dla której każdy kolejny dzień to nowa przygoda.