Pies, którego właściciel zmarł w szpitalu, nie mógł pogodzić się ze stratą. Gdy mężczyzna odszedł, ten wciąż na niego czekał. To historia o oddaniu, lojalności i niezwykłej miłości zwierzęcia do człowieka.

Całe zajście miało miejsce na Filipinach. Profesor Carmelito Marcelo, który kilka lat temu zaadoptował Buboy’a, musiał znaleźć się w szpitalu. Śmierć właściciela była dla pupila ogromnym ciosem.

Ogromne przywiązanie

Pies oraz nauczyciel w jednej ze szkół byli nierozłączni. Według Kristiny Demafelix, uczennicy Marcelo, zwierzak nie odstępował swojego pana na krok. Buboy podążał za nim z klasy do klasy. Mężczyzna i zwierzak jadali nawet razem lunch w pokoju nauczycielskim.

Pies nie mógł sobie poradzić ze stratą

Niestety, problemy zdrowotne profesora sprawiły, iż ten został poddany hospitalizacji. Pomimo walki i zaangażowania lekarzy, mężczyzna zmarł. Buboy, nieświadomy całej sytuacji, codziennie rano czekał na swojego pana przed klasą, w której ten miał odbywać zajęcia.

Ostatnie pożegnanie

Kristina postanowiła zabrać Buboya w miejsce, w którym znajdowało się ciało Carmelito Marcelo. Zwierzak, który wyczuł obecność swojego pana, zaczął machać ogonem i momentalnie położył się obok trumny. Gdy przyszedł czas pożegnania, ten nie chciał ruszyć się z miejsca.

Buboy nie chciał odejść nawet na krok od trumny profesora – komentuje zajście Kristina.

Po traumatycznym dla zwierzaka wydarzeniu kadra nauczycielska oraz uczniowska zdecydowała się przejąć opiekę nad psiakiem. Szkoła stała się jego nowym domem!

ZOBACZ ZDJĘCIA:

pies
thedodo.com

Buboy przeżył ogromny szok, gdy jego ukochany właściciel nie pojawił się w szkole.

Pies
thedodo.com

Jedna z uczennic postanowiła zabrać psa w miejsce, w którym spoczywa jego pan.

Pies
thedodo.com

Buboy nie chciał odstąpić trumny profesora nawet na krok. Bardzo przeżył jego stratę.

ZOBACZ TEŻ:

  1. Matka zobaczyła, jak pitbull ciągnął po ziemi jej córeczkę. Przeżyła chwilę grozy
  2. Żołnierz wysłał swojemu psu wyjątkowy prezent. Reakcja psa wzrusza do łez
  3. Bity pies przez 12 lat potrzebuje pomocy. Wolontariuszka: „Maltretowana kruszynka”
  4. Bezdomny pies biegł za autobusem. Kierowca zatrzymał się i to odmieniło jego życie

Źródła: thedodo.com

Redaktor działu lifestyle w Lelum.pl. Absolwentka ekonomii, studentka Instytutu Socjologii. Jej pasją jest rysunek, brytyjski dowcip i sztuki walki. Zwolenniczka nieszablonowych rozwiązań oraz kreatywnych głów.