Pies to bardzo inteligentne stworzenie i łatwo wzbudzić jego niepokój. Szczególnie wtedy, gdy przeczuwa, że czeka na niego niemiła niespodzianka. Tak było w przypadku owczarka niemieckiego, który przebywając w samochodzie zorientował się, że jedzie do weterynarza. Jego reakcja z pewnością rozbawi was do łez!

Nie od dziś wiadomo, że zwierzęta nie przepadają za wizytami u weterynarza i nie ma w tym nic dziwnego. Odwiedziny lekarza kojarzą im się z zastrzykami, przeszywającym bólem i ograniczeniem ruchu. Nic dziwnego — my również nie przepadamy za odwiedzinami dentysty, bo zabiegi stomatologiczne nie należą do najprzyjemniejszych. 

Pies zorientował się, że jedzie do weterynarza! Jego reakcja jest bezcenna

Owczarek niemiecki o wdzięcznym imieniu Enzo wyraźnie pokazał, że nie przepada za wizytami u weterynarza, a wszystko zostało zarejestrowane za pomocą kamery. 

Początkowo pies był podekscytowany i cieszył się, że wraz ze swoimi właścicielami jedzie na wycieczkę, jednak jego radość szybko zniknęła, gdy tylko zauważył, że zmierza w kierunku… kliniki weterynarii. Jego ekscytacja w kilka sekund zamieniła się w panikę, którą trudno było opanować. Na nagraniu wyraźnie widać strach w jego oczach. Jednak to zupełnie zrozumiałe — kto z nas lubi odwiedzać lekarza? 🙂

 

Pozostała część artykułu pod materiałem wideo:

Owczarek niemiecki i jego największy strach

Chociaż owczarki niemieckie uznawane są niezwykle odważne stworzenia, na nagraniu wyraźnie widać strach. W kilka sekund całkowicie zmienił nastawienie i z wesołego psa wpadł w prawdziwą panikę. Próbował uciec, nieustannie skomlał i wył. Spójrzcie sami! Poniżej zamieszczamy nagranie tego zabawnego filmu, wobec którego trudno przejść obojętnie. 

Tutaj znajdziecie filmik o owczarku niemieckim!

ZOBACZ ZDJĘCIA:

pies
screen z kanału Youtube – xDBA3x

Pies wyruszył na przejażdżkę ze swoimi właścicielami.
Dopiero po krótkim czasie uświadomił sobie, że jest w drodze do weterynarza. 

pies
screen z serwisu YouTube – xDBA3x

Owczarek o imieniu Enzo przestraszył się, gdy zrozumiał, jaki jest cel jego wyprawy.

ZOBACZ TEŻ:

  1. Czy koty czują nasze emocje? Fakty i mity na temat mruczków
  2. Dlaczego kot śpi na człowieku? Powody mogą was zaskoczyć
  3. Pies stał na środku ruchliwej drogi, próbując obudzić martwego kolegę. Psia wierność nie zna granic
  4. Porzucony pies – co zrobić, gdy znajdziesz bezdomnego lub porzuconego psa? Praktyczne porady
  5. Szczeniaki postanowiły pomóc kotu się umyć. Urocze wideo podbija sieć

źródło: innerstrength.zone