Pies, który nieoczekiwanie wtargnął do kościoła, zaczął zaczepiać odprawiającego mszę księdza. Zaskoczeni wierni nie mieli pojęcia, skąd wziął się czworonóg. Reakcja duchownego zaskoczyła zgromadzonych!

Ten uroczy psiak postanowił zwrócić na siebie uwagę w dość nietypowy sposób. Kładąc się u stóp duchownego, zaczął podgryzać jego sutannę i trącać go łapkami. Zachowanie czworonoga wywołało ogromne poruszenie wśród zgromadzonych, natomiast samo nagranie stało się prawdziwym hitem!

Pies wbiegł do kościoła

W jednym z brazylijskich kościołów, jak co niedzielę, ksiądz odprawiał mszę. Wszystkie zebrane osoby oddawały się zadumie, słuchając wygłaszanego kazania. Niedzielny rytuał przerwało nieoczekiwane wydarzenie!

Na ołtarz wtargnął czworonóg, który ewidentnie chciał się bawić. Choć na jego szyi znajdowała się obroża, nikt nie wiedział, gdzie jest jego właściciel.

Energiczny zwierzak postanowił położyć się przy krześle, na którym siedział ksiądz. Pies zaczął podgryzać jego sutannę i trącać go noskiem.

Reakcja księdza była bezcenna

Duchowny, choć z początku bardzo zaskoczony, nie mógł ukryć swojego rozbawienia. Zaczął głaskać psa, cały czas się uśmiechając. Nie zdecydował się jednak na przerwanie mszy. Kontynuował kazanie, choć przy jego nogach znajdował się chętny do zabawy czworonóg.

Rozbawieni internauci zamieścili pod filmem mnóstwo komentarzy:

Ten pies wie, jak zwrócić na siebie uwagę! Podziwiam księdza za to, że pomimo okoliczności, był w stanie kontynuować mszę– pisali.

ZOBACZ FILMIK TUTAJ

ZOBACZ ZDJĘCIA:

pies
podaj.to

Podczas mszy odprawianej w jednym z brazylijskich kościołów, na ołtarz wtargnął pies.

pies
podaj.to

Zdziwiony i nieco zakłopotany duchowny nie wiedział do końca, co robić. Zdecydował się jednak nie przerywać kazania, choć przy jego stopach leżał radosny psiak.

ZOBACZ TEŻ:

  1. Pies stał na środku ruchliwej drogi, próbując obudzić martwego kolegę. Psia wierność nie zna granic
  2. Porzucony pies – co zrobić, gdy znajdziesz bezdomnego lub porzuconego psa? Praktyczne porady
  3. Szczeniaki postanowiły pomóc kotu się umyć. Urocze wideo podbija sieć
  4. Pies miał sklejone łapki i związany pysk. Został skazany na pewną śmierć
  5. Bezdomny, straszy pan daje spragnionemu psu wodę. Filmik wzrusza do łez

Źródło: podaj.to

Redaktor działu lifestyle w Lelum.pl. Absolwentka ekonomii, studentka Instytutu Socjologii. Jej pasją jest rysunek, brytyjski dowcip i sztuki walki. Zwolenniczka nieszablonowych rozwiązań oraz kreatywnych głów.