Pies wrócił od weterynarza, a jego koci brat zajął się nim w najczulszy sposób! To najlepszy dowód na istnienie przyjaźni między gatunkami — kto powiedział, że domowe pupile nie mogą się dogadywać i okazywać sobie wzajemnie czułości? To wideo rozwieje wasze wszelkie wątpliwości! 

Internet jest pełen filmów ze zwierzętami, które raz po raz zmiękczają nasze serca. Kompilacje z domowymi ulubieńcami oglądamy na poprawę humoru, a słodkie wideo z Winstonem i Zeke trafi z pewnością do twojej zakładki najczęściej oglądanych!

Jak kot Winston zaopiekował się psem Zeke?

Kot zaopiekował się psim towarzyszem w najczulszy sposób, jaki jest możliwy — łasząc się, przytulając się i nawet liżąc swojego futrzanego kompana! Stan psa był wynikiem jego problemów z alergią. Zeke osłabiony wizytą u specjalisty, został poczęstowany lekami steroidowymi, które przyczyniły się do jego złego samopoczucia. Mruczek widząc jego smutek od razu zareagował!

Wideo rejestrujące tę niesamowitą scenę zostało opublikowane na portalu YouTube.com przez użytkownika Fesadrs 11 czerwca 2011 roku. Od tego czasu zdążyło zaskarbić sobie sympatię niemal 8 milionów osób, z których 8,6 tys. zostawiło łapkę w górę! Zwierzaki przedstawione na filmie od razu zaskarbiły sobie miłość widzów.

Czy pies może przyjaźnić się z kotem? 

Krótki film z udziałem futrzanych bohaterów pokazuje, że miłość i przyjaźń nie zna żadnych granic ani barier! Fani słynnych już pupili mogą regularnie zaglądać na fanpage Winstona i Zeke na facebooku, gdzie ich przyjaźń uwieczniona jest za pomocą wzruszających zdjęć. Co na nich widzimy? Przytulających i bawiących się razem pupili! Widać, że ani kot, ani pies nie mogą bez siebie żyć! 

ZOBACZ TEŻ:

  1. Mężczyzna jest głuchoniemy. To niesamowite, jak komunikuje się z nim jego kot  
  2. Dziecko nie chciało spać, kot „pomógł” mu w zaskakujący sposób. Rozbrajające wideo  
  3. Właściciel przygotował dla niewidomego kota coś niesamowitego. Powinien dostać medal

ZOBACZ ZDJĘCIA: 

pies
Fot.: Zeke n Winston/ Facebook.com 

Winston i Zeke są żywym dowodem na to, że miłość to uczucie, które może połączyć nawet psa z kotem! Nie możemy się napatrzeć.

 

pies
Fot.: Zeke n Winston/ Facebook.com 

Choć kreskówki dały nam inne wyobrażenie o relacji tych domowych zwierzaków, to ten kot i pies wyglądają razem na szczęśliwych!

 

pies
Fot.: Zeke n Winston/ Facebook.com

Podczas zabawy Winston na pewno dba o to, aby jego pazurki nie przeszkadzały Zeke! 

 

pies
Fot.: Zeke n Wintosn/ Facebook.com 

Ten pies nie tylko świetnie dogaduje się z kotem, ale także wykorzystuje jego miękkie futerko jak żywą poduszkę.  

 

pies
Fot.: Zeke n Winston/ Facebook.com 

Widać, że Zeke i Winston to świetnie dobrana para! 

 

źródła: podaj.to

 

1
2
3
4
5
Poprzedni artykułAleksandra Kwaśniewska jest najszczęśliwsza! Spełniła swoje marzenie!
Następny artykułKrótkie włosy Joanny Liszowskiej zachwyciły fanów. Gwiazda zdjęła doczepy i wygląda zjawiskowo
Redaktor działu lifestyle w lelum.pl Absolwentka Integracji Europejskiej na Uniwersytecie Warszawskim. Mieszkała w Stanach Zjednoczonych i Austrii, które zainspirowały ją do odkrywania uroków stosunków międzynarodowych. Interesuje się szeroko rozumianą kulturą, społeczeństwem i dyplomacją. W czasie wolnym ogląda filmy psychologiczne, czyta książki i głaszcze koty.