Pies wyrzucony na śmietnik ledwo przeżył całe zdarzenie. Poraniony, zarobaczony i wychudzony przeżywał chwile grozy. Na całe szczęście zdarzył się cud i został uratowany w ostatniej chwili!

Porzucony szczeniak na własnej skórze doświadczył, jak bezduszni mogą być ludzie. Gdyby nie przypadkowa obecność matki z synem, zwierzę nie miałoby szans na przeżycie. Jak wyglądało całe zajście?

Kontener na poboczu drogi 

Tragiczne wydarzenie miało miejsce w jednym z kolumbijskich miast. Przy oddalonej od centrum drodze znajdował się plastikowy kontener. To w nim nieczuli właściciele postanowili umieścić 10-tygodniowego psa.

Pojemnik był zamknięty i ustawiony w mało widocznym miejscu. Bezbronne zwierzę spędziło w nim kilka dni, dosłownie tonąc we własnych odchodach. 

Ogromny szok

Pewnego poranka wspomnianą okolicą spacerowała matka z małym synem. Kontener, który znajdował się w dość nietypowym miejscu od razu wzbudził ich zainteresowanie. Gdy otworzyli jego pokrywę, zamarli.

Wycieńczone zwierzę nie mogło się w ogóle ruszyć. Każda część jego ciała była obolała, a on sam był pozbawiony energii. Para natychmiast dała czworonogowi wodę i zadzwoniła po pomoc. 

Pies dostał szansę od losu

Zwierzak dość szybko trafił w ręce kochającej rodziny. Regularne wizyty u weterynarza i odpowiednia opieka pozwoliły mu na powrót do zdrowia. Pies przybrał na wadze, a wszystkie rany z czasem się zagoiły.

Powód porzucenia pupila do dziś pozostaje zagadką, jednak spekuluje się, iż to mnogość obowiązków związanych z wychowywaniem zwierza zmotywowała okrutnych właścicieli do tak bestialskiego czynu. Ta sytuacja nigdy nie powinna mieć miejsca…

Zobacz zdjęcie:

pies
merdacz.pl

Gdyby nie interwencja przechadzającej się matki z synem, pies nie miałby szans na przeżycie. Na szczęście z czasem trafił do kochającej rodziny, która zapewniła mu odpowiednie warunki, a przede wszystkim miłość i ciepło, których tak potrzebował.

ZOBACZ TEŻ:

  1. Rodzina zabrała śmiertelnie chorego psa w ostatnią podróż. Miesiąc po wakacjach zmarł
  2. Chora suczka weszła do schroniska i położyła się na kanapie. Ten widok łamie serca
  3. Matka zobaczyła, jak pitbull ciągnął po ziemi jej córeczkę. Przeżyła chwilę grozy
  4. Pies nie odstępował właściciela na krok. Kiedy mężczyzna zmarł, pies wciąż na niego czekał pod drzwiami

Źródło: merdacz.pl

 

Poprzedni artykułWymiary Michała Szpaka zachwycają! Zdjęcie bez koszulki jest imponujące
Następny artykułEwa Krzyżewska była jedną z najjaśniejszych gwiazd polskiego kina. Zginęła tragicznie razem z mężem
Redaktor działu lifestyle w Lelum.pl. Absolwentka ekonomii, studentka Instytutu Socjologii. Jej pasją jest rysunek, brytyjski dowcip i sztuki walki. Zwolenniczka nieszablonowych rozwiązań oraz kreatywnych głów.