Pies, który stracił swojego ukochanego przyjaciela nie chciał się z nim rozstać. To historia wielkiej miłości i wierności, które okazały się silniejsze niż śmierć. Zwierzęta są naprawdę niezwykłe. 

Dwa bezdomne szczeniaki od długiego czasu błąkały się po jednej z dzielnic w Chinach. Niestety, głód, wycieńczenie i zły stan zdrowia coraz mocniej dawały o sobie znać. W wyniku strasznego wypadku jeden z nich nie przeżył całego zdarzenia. 

Bezdomne szczeniaki

W południowo-zachodniej prowincji Syczuan w Chinach dwa miesięczne psiaki od jakiegoś czasu próbowały znaleźć sobie miejsce. Porzucone i zupełnie bezbronne przeżywały bardzo ciężkie chwile. Nieszczęśliwy wypadek, który przydarzył się jednemu z nich, był prawdziwym ciosem dla jego brata.

Feralne zdarzenie

Niewielki czworonóg, który przebiegał przez ulicę, został potrącony przez samochód. Osoba, która prowadziła pojazd, nie zatrzymała się, by pomóc zranionemu szczeniakowi. Jego psi towarzysz momentalnie pojawił się u jego boku.

Uderzony przez auto zwierzak opadł bez sił na ulicę. Jego oddech stawał się coraz słabszy. Obrażenia były na tyle silne, że zwierzę nie miało szans na przeżycie. 

Pies nie chciał się rozstać ze swoją siostrą

Śmierć suczki była ogromnym szokiem dla jej brata. Pełen żalu i smutku nie chciał rozstać się ze swoją towarzyszką. Wciąż przy niej czuwał pomimo braku oznak życia. Zwierzaka nie zraziły nawet osoby, które tłumnie pojawiły się na miejscu zdarzenia. Lokalne schronisko zdecydowało się pochować jedno ze szczeniąt. Drugie zostało oddane do adopcji. 

Fakt, iż zwierzęta wzbudziły zainteresowanie ludzi dopiero po  tragedii, jest naprawdę przykry. Choć maluch znajduje się pod opieką nowej rodziny, z pewnością nigdy nie zapomni o swojej ukochanej siostrze, która znaczyła dla niego tak wiele…

Zobacz zdjęcia:

Pies
funzoo.pl

Śmierć potrąconej przez samochód suczki była ogromnym ciosem dla jej psiego brata.

1
2
3
Poprzedni artykułMbrother zmarł na straszną chorobę. Słynny polski dj miał 36 lat
Następny artykułIle zarabia Katarzyna Dowbor? Zarobki wprawiają w osłupienie
Redaktor działu lifestyle w Lelum.pl. Absolwentka ekonomii, studentka Instytutu Socjologii. Jej pasją jest rysunek, brytyjski dowcip i sztuki walki. Zwolenniczka nieszablonowych rozwiązań oraz kreatywnych głów.