Piesek ledwo otworzył oczy, a już jest szczęśliwy i mówi wszystkim „Dzień dobry”. Nasz pupilek z radością rozpoczyna kolejny dzień. Mamy piątek, a więc weekendu początek. Część ludzi jeszcze w pracy, ale wkrótce będą mogli cieszyć się z wolnego dnia wraz z naszym pieskiem.

Piesek stojący nad nami po przebudzeniu, to idealny początek dnia. Nawet jeśli leje deszcz, czy zagraża burza, jego widok pozwoli nam na rozchmurzenie i radość na cały dzień. Mamy nadzieję, że wasz rozpoczął się pogodnie i słonecznie. Życzymy wam dobrego dnia!

Piesek shiba
Fot. Anna Shvets/pexels.com

Chwytaj swój dzień wraz z pieskiem!

Poprzedni artykułKatarzyna Skrzynecka pokazała zdjęcie córki z wakacji. Wywołała istne piekło
Następny artykułOd dziś rząd wprowadza ważne zmiany w całej Polsce. Ministerstwo zdrowia apeluje do Polaków
Redaktor działu Lifestyle w Lelum.pl. Absolwent Dziennikarstwa i Komunikacji Społecznej na lubelskim UMCSie. Pisanie oraz redagowanie tekstów jest jego pasją, odkąd ukończył 13 lat. Ta dziedzina jest jego najmocniejszą stroną, w której chciałby być najlepszym. Jego pasją jest sport z naciskiem na piłkę nożną, muzyka, filmy akcji oraz czytanie książek. Dodatkowo od wielu lat pisze wiersze. Wakacje najchętniej spędza w górach, jeżdżąc na nartach. Optymista, pozytywnie nastawiony do życia, chwytający każdą okazję, by zmieniać swoje życie na lepsze.