Pijana Joga nadchodzi! Znów mamy dla was nowe trendy zza wielkiej wody, a dokładnie z Nowego Jorku, który jest mekką dla wszystkich fanów jogi. Właśnie wymyślili jak połączyć przyjemne z pożytecznym, czyli jak trenować jogę i pić wino 😉

Nie chodzi o nic innego jak o ćwiczenia pod wpływem alkoholu. Może to nieco kontrowersyjny pomysł, ale z drugiej strony stopień trudności się ponosi, a od nas wymaga to więcej wysiłku.

Pijana joga. Jak to wygląda w praktyce?

Dokładnie chodzi o picie wina, czerwonego wina podczas ćwiczeń. Wino ma w sobie bardzo dużo dobrych składników, które mogą zdziałać cuda. Wspomaga spalanie kalorii, wzmacnia włosy i hamuje starzenie się skóry, pisaliśmy o wspaniałych zaletach wina tutaj – Lubisz pić wino? Schudniesz

Eli Walker, która jest pomysłodawczynią tego pomysłu, tłumaczy, że picie wina podczas ćwiczeń jogi świetnie rozluźnia mięśnie i pomaga przełamać bariery.

Trening Drunk Yogi trwa 1,5 godziny. Przez pierwsze 45 minut uczestnicy uczą się podstaw i oddechu w trakcie ćwiczeń. Druga połowa to vinyasa jogi, czyli zajęcia dla początkujących.

Co myślicie o takim pomyśle? Wydaje się interesujący? My jesteśmy zachwyceni, szczególnie że nadchodzi weekend 😉 Pijana joga to, coś dla nas. 

Pijana joga
unsplash.com/
Thao Le Hoang
 

ZOBACZ TEŻ:

  1. Z OSTATNIEJ CHWILI: Radek Pestka brutalnie pobity. Mamy zdjęcia
  2. Kuba Wojewódzki ma nową dziewczynę? Dowodem mają być TE zdjęcia
  3. Ile zarabiają polskie prostytutki? Stawki, miasta – pełna lista