Connect with us

WTF

Pijana matka PODPALIŁA syna we śnie. Płonął jak pochodnia

Opublikowane

-

Do szokującego zdarzenia doszło w Zabrzu. Pijana matka podpaliła śpiącego syna, który zajął się ogniem jak pochodnia. Poparzony 29-latek walczy teraz o życie w szpitalu.

Do całego zdarzenia doszło w mieszkaniu przy ulicy Tranopolskiej w zabrzańskiej dzielnicy Mikulczyce. Kiedy 29-latek spał, jego matka podpaliła jego ubrania zapalniczką, po czym wyszła z mieszkania. Pomocy płonącemu mężczyźnie udzieliła sąsiadka, która wezwała karetkę pogotowia.

Przed wydarzeniem w mieszkaniu trwała libacja alkoholowa. W krwi zatrzymanej stwierdzono 2 promile alkoholu we krwi.

materiały polskiej policji

materiały polskiej policji

Zarzuty dla wyrodnej matki

Zabrzańska prokuratura przedstawiła zatrzymanej zarzut usiłowania zabójstwa i ciężkiego uszkodzenia ciała. Podejrzana przyznała się do winy. Została też aresztowana na okres 3 miesięcy, grozi jej kara dożywotniego więzienia.

ZOBACZ TEŻ: Bohater „Chłopaków do wzięcia” nie żyje! Zmarł nagle

Źródło: fakt.pl

komentarze

Reklama

WTF

Pracownicy uprawiali SEKS w TESCO. Wszystko nagrali nastolatkowie

Opublikowane

-

Regularnie donosimy was o śmiałkach, którzy uprawiają seks w miejscach publicznych. Był środek ulicy, komunikacja miejska i szczęśliwcy, którzy zostali nakręceni z bardzo bliska przez drona (więcej…)

komentarze

Kontynuuj czytanie

WTF

Kobieta pierwszym człowiekiem zdiagnozowanym z ROBAKAMI W OCZACH

Opublikowane

-

Kobieta z Oregonu w Stanach Zjednoczonych jest pierwszym człowiekiem u którego zdiagnozowano robaki żyjące w oczach.  (więcej…)

komentarze

Kontynuuj czytanie

WTF

Dyrekcja zamówiła P0RN0 do polskiej szkoły. „Komuś się tak przepisało”

Opublikowane

-

Zespół Szkół Elektronicznych w Bydgoszczy zamówił sześć dekoderów telewizyjnych. Sprzęt miał służyć uczniom do nauki. Szkoła zaznaczyła, że zamówione urządzenia muszą być przystosowane do korzystania z serwisu porno. Tłumaczenie dyrektora? „Komuś się tak przepisało”. (więcej…)

komentarze

Kontynuuj czytanie
Reklama

Grzejące tematy