Pasażerowie musieli być mocno wkurzeni, kiedy ich lot został opóźniony o blisko 2 godziny. Pilot tego przewoźnika wykazał się ogromnym brakiem odpowiedzialności. Teraz prawdopodobnie straci pracę.

49-letni pilot firmy British Airways został zatrzymany i jak na razie nie może wykonywać swojego zawodu. Przez jego brak odpowiedzialności samolot został opóźniony aż 2,5 godziny. Lot z Gatwick do Mauritius miał trwać 11 godzin. Zdenerwowani pasażerowie musieli czekać na zastępstwo dla pilota, który ze względu na swój stan nie mógł kierować maszyną.

Pijany pilot samolotu

via GIPHY

Obsługa lotu wyczuła od jednego z pilotów alkohol. W trosce o bezpieczeństwo wezwano ochronę, która wyprowadziła pijanego oficera. Pasażerowie musieli czekać ponad 2,5 godziny na znalezienie zastępstwa na rejs. Jak podaje portal fly4free.pl, około godziny 22:56 udało się w końcu wystartować. Linie lotnicze wydały oficjalne oświadczenie. Przepraszają klientów za całe zajście i zapewniają, że pijany pilot poniesie konsekwencje swojego występku. Dodatkowo British Airways zapewnia, że dołoży wszelkich starań, by podobna sytuacja więcej się nie powtórzyła.

ZOBACZ TEŻ: Siostry Godlewskie wydają PŁYTĘ i RUSZAJĄ Z KONCERTAMI

źródło: radiozet.pl

 

 

ładowanie...

Zobacz również