Connect with us

WTF

Pijany pilot samolotu wyprowadzony w kajdankach. Pasażerowie w szoku

Opublikowane

-

pijany pilot

Pasażerowie musieli być mocno wkurzeni, kiedy ich lot został opóźniony o blisko 2 godziny. Pilot tego przewoźnika wykazał się ogromnym brakiem odpowiedzialności. Teraz prawdopodobnie straci pracę.

49-letni pilot firmy British Airways został zatrzymany i jak na razie nie może wykonywać swojego zawodu. Przez jego brak odpowiedzialności samolot został opóźniony aż 2,5 godziny. Lot z Gatwick do Mauritius miał trwać 11 godzin. Zdenerwowani pasażerowie musieli czekać na zastępstwo dla pilota, który ze względu na swój stan nie mógł kierować maszyną.

Pijany pilot samolotu

via GIPHY

Obsługa lotu wyczuła od jednego z pilotów alkohol. W trosce o bezpieczeństwo wezwano ochronę, która wyprowadziła pijanego oficera. Pasażerowie musieli czekać ponad 2,5 godziny na znalezienie zastępstwa na rejs. Jak podaje portal fly4free.pl, około godziny 22:56 udało się w końcu wystartować. Linie lotnicze wydały oficjalne oświadczenie. Przepraszają klientów za całe zajście i zapewniają, że pijany pilot poniesie konsekwencje swojego występku. Dodatkowo British Airways zapewnia, że dołoży wszelkich starań, by podobna sytuacja więcej się nie powtórzyła.

ZOBACZ TEŻ: Siostry Godlewskie wydają PŁYTĘ i RUSZAJĄ Z KONCERTAMI

źródło: radiozet.pl

komentarze

Reklama

WTF

Pracownicy uprawiali SEKS w TESCO. Wszystko nagrali nastolatkowie

Opublikowane

-

Regularnie donosimy was o śmiałkach, którzy uprawiają seks w miejscach publicznych. Był środek ulicy, komunikacja miejska i szczęśliwcy, którzy zostali nakręceni z bardzo bliska przez drona (więcej…)

komentarze

Kontynuuj czytanie

WTF

Kobieta pierwszym człowiekiem zdiagnozowanym z ROBAKAMI W OCZACH

Opublikowane

-

Kobieta z Oregonu w Stanach Zjednoczonych jest pierwszym człowiekiem u którego zdiagnozowano robaki żyjące w oczach.  (więcej…)

komentarze

Kontynuuj czytanie

WTF

Dyrekcja zamówiła P0RN0 do polskiej szkoły. „Komuś się tak przepisało”

Opublikowane

-

Zespół Szkół Elektronicznych w Bydgoszczy zamówił sześć dekoderów telewizyjnych. Sprzęt miał służyć uczniom do nauki. Szkoła zaznaczyła, że zamówione urządzenia muszą być przystosowane do korzystania z serwisu porno. Tłumaczenie dyrektora? „Komuś się tak przepisało”. (więcej…)

komentarze

Kontynuuj czytanie
Reklama

Grzejące tematy