Lara Gessler w 2017 roku wstąpiła w związek małżeński z Pawłem Ruczem i wydawało się, że jest naprawdę szczęśliwa. Niedawno media obiegła informacja o rzekomym rozstaniu pary. Czy córka najsłynniejszej polskiej restauratorki zamarzyła o sławie i to było powodem rozstania? Co się wydarzyło? Przekonacie się w poniższym artykule. 

W ostatnim czasie Lara Gessler zyskała na popularności i coraz częściej pojawia się na wydarzeniach medialnych, a po udziale w hitowym formacie telewizji TVN Ameryka Express stała się ulubienicą milionów Polaków. Właścicielka restauracji zaledwie półtora roku temu wyszła za mąż, a w mediach już krążą plotki na temat rozstania pary.

Koniec wielkiej miłości

Niedawno dziennik Fakt poinformował, że para nie mieszka razem od połowy listopada, a niedawno na profilu Facebook Paweł Rucz zamieścił informację, że poszukuje kawalerki do wynajęcia. Czy życie w cieniu znanej żony zaczęło mu przeszkadzać?

Lara Gessler rozstała się z mężem

W 2017 roku Lara opublikowała zdjęcie ze ślubu i tryskała radością! Jeszcze we wrześniu Lara pojawiła się z mężem na Balu Fundacji TVN, gdzie mogliśmy ją podziwiać w odważnej kreacji. Po tym wydarzeniu nie publikowała w sieci zdjęć w towarzystwie wybranka swojego serca, a w kuluarach coraz częściej pojawiały się plotki, że para przechodzi poważny kryzys. 

Jak się okazało, zarówno święta, jak i sylwestra spędzili osobno. Córka najsłynniejszej polskiej restauratorki spędziła święta wraz z rodziną na słonecznej Sycylii. Kobieta chętnie dzieliła się ze swoimi fanami przepięknymi fotografiami na swoim profilu na Instagramie, jednak u jej boku próżno było szukać męża, który przebywał w tym czasie w górach.

Sama zainteresowana dotychczas nie chce zdradzać szczegółów dotyczących jej małżeństwa i do tej pory w żaden sposób nie odniosła się do plotek. 

ZOBACZ ZDJĘCIA:

laura gessler
instagram.com @lara_gessler

Lara Gessler to córka pary restauratorów. Sama również jest właścicielką restauracji.

laura gessler
instagram.com @lara_gessler

We wrześniu ubiegłego roku para pojawiła się na Balu Fundacji TVN.

lara gessler
instagram.com @lara_gessler

Lara i Paweł wydawali się szczęśliwi!

lara gessler
instagram.com @lara_gessler

Lara Gessler chętnie dzieli się z fanami swoim życiem codziennym.

lara gessler
instagram.com @lara_gessler

Zdjęcie ze ślubu Lary i Pawła obiegło internet!

 

ZOBACZ TEŻ:

  1. Wyznanie Marcina: „Mam dwójkę dzieci… właśnie dowiedziałem się, że od dziecka jestem bezpłodny”
  2. Ile lat ma Dorota Szelągowska? Nigdy byście się nie domyślili
  3. Ile koty mają palców? 90% ludzi podaje ZŁĄ odpowiedź

źródło: viva.pl, pudelek.pl