Anna Cieślak na swoim oficjalnym profilu opublikowała komunikat w sprawie uroczystości pogrzebowych Bronisława Cieślaka. Do wiadomości została dołączona ważna prośba od najbliższej rodziny: Prosimy o nieskładanie kondolencji

Bronisław Cieślak zmarł 2 maja, przeżywszy 77 lat. Wiadomość o śmierci aktora wstrząsnęła nie tylko jego bliskim, ale całym światem filmu. Z komunikatu opublikowanego na profilu Anny Cieślak dowiadujemy się, że pogrzeb artysty będzie miał miejsce 10 maja. 

Anna Cieślak opublikowała komunikat ws. pogrzebu Bronisława Cieślaka

Kilka dni temu polskie media obiegła tragiczna wiadomość o śmierci cenionego aktora Bronisława Cieślaka. Aktor w 2018 roku przeszedł chorobę nowotworową. 

Wiadomość poruszyła nie tylko jego fanów, a także osoby ze świata show-biznesu. Wiele znanych jednostek zabrało głos po jego śmierci, wśród nich znalazł sie Leszek Miller: 

Pozostała część artykułu pod materiałem wideo:

 

Odszedł wspaniały dziennikarz, artysta, niezapomniany porucznik Borewicz. W dwóch kadencjach Sejmu był posłem z list Sojuszu Lewicy Demokratycznej. Był też rzecznikiem prasowym klubu SLD. Pamiętam długie koleżeńskie wieczory i niezapomniane anegdoty Sławka – napisał na swoim oficjalnym profilu polityk. 

Teraz w mediach społecznościowych Anny Cieślak pojawił się komunikat w sprawie pogrzebu, który ma odbyć się w poniedziałek 10 maja. 

Bronisław Cieślak: pogrzeb

Pogrzeb Bronisława Cieślaka będzie miał miejsce w poniedziałek 10 maja. Uroczystości rozpoczną się o godzinie 13:00 w kaplicy na Cmentarzu Podgórskim. Następnie żałobnicy odprowadzą zmarłego do grobowca rodzinnego. 

Co więcej, rodzina aktora skierowała do wszystkich wielką prośbę do osób biorących udział w pogrzebie: 

Prosimy o nieskładanie kondolencji

Bronisław Cieślak zmarł w Krakowie. Artysta odszedł w wieku 77 lat. Oprócz aktorstwa zajmował się również sprawami politycznymi kraju. W 1997, a także w 2001 roku zdobył mandat posła z list Sojuszu Lewicy Demokratycznej. Był także rzecznikiem prasowym partii. 

Zobacz zdjęcie:

Anna Cieślak
Screen z instagram.com/ankacieslak/?hl=pl

Artykuły polecane przez redakcję Lelum:

Źródło: instagram.com/ankacieslak/

Wydawca w Lelum.pl. Absolwentka krajoznawstwa i turystyki kulturowej na KUL. Chcesz się ze mną skontaktować? Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: borynadrianna9@gmail.com.