Amerykański magazyn „People” co roku publikuje listę 100 najpiękniejszych ludzi na świecie. Zazwyczaj najpiękniejszym człowiekiem zostaje piękna amerykańska celebrytka. W tym roku według „People” to Pink jest najpiękniejszą kobietą.

Coroczny ranking „People” jest już kultowy, a jego werdykt jest komentowany przez media z całego świata. Kanon piękna się zmienia, najpiękniejszymi kobietami nie zostają już tylko standardowo młode piękne celebrytki. Magazyn zaczął doceniać może nie najmłodsze, ale utalentowane kobiety z dorobkiem artystycznym.

W pierwszej edycji konkursu w 1990 roku zwyciężyła Michelle Pfeiffer, aktorka miała wówczas 32 lata. W zeszłym roku najpiękniejszą kobietą okrzyknięto już po raz piąty w historii konkursu Julie Roberts. Amerykańska aktorka w tym roku kończy 50 lat.

W 2018 roku magazyn People postawił na znaną piosenkarkę: Pink. Artystka znana jest ze swojego niekonwencjonalnego wizerunku, daleko jej do klasycznego kanonu kobiecego piękna. Na początku swojej drogi artystycznej wyglądała nawet jak chłopczyca. Wybór Pink jest zdecydowanie zaskoczeniem.

Reakcja Pink na wyróżnienie

W rozmowie z Ellen DeGeneres artystka skomentowała werdykt magazynu w klasyczny, pełen dystansu dla siebie sposób.

„Uwielbiam to, w jaką stronę wszystko się zmienia i że nasza percepcja piękna została przewrócona do góry nogami. Nie ma nic złego w byciu pięknym wewnętrznie i zewnętrznie – piękno występuje w różnych odcieniach, rozmiarach, piękno jest indywidualną sprawą dla każdego. Myślę, że z jednej strony jego najlepszą częścią jest moje poczucie humoru, a z drugiej to cudowne, że nastały czasy, w których możemy celebrować różne rodzaje ludzkiego piękna”. – skomentowała piosenkarka.

Pink jak sama przyznaje, nie przejmuje się zbytnio opiniami na swój temat. Ponad 20 lat w branży uodporniły ją na wszechobecny hejt.

A wam jak podoba się werdykt magazynu „People”?

ZOBACZ TEŻ:

  1. Doda nago ujeżdża konia. W sieci zawrzało
  2. To oficjalne! Lewandowski kończy karierę! Wiemy jakie ma plany
  3. Rozdają za darmo grę wartą ponad 100 zł. Wystarczy mieć Steam