Piosenkarka, która zaśpiewała wiele ponadczasowych przebojów, przeżyła chwile grozy, gdy samolot z jej ekipą rozbił się i stanął w płomieniach! Do mrożącego krew w żyłach zdarzenia doszło po ostatnim koncercie w Amsterdamie. Jak się czuje?

Piosenkarka Pink, znana dzięki hitom takim jak Just Like a Pill, Stupid Girls czy So What we wtorek przeżyła prawdziwy koszmar. Jej samolot lecący z Holandii do Danii uległ poważnemu wypadkowi podczas lądowania. Cudem nie doszło do tragedii. Co dalej z trwającą trasą koncertową?

Pink miała wypadek?

Pink miała wypadek – od wczoraj ta informacja obiegła media na całym świecie. Fani zastanawiali się, w jakim stanie jest ich ulubiona piosenkarka. Mogą jednak odetchnąć z ulgą, bo w trakcie zdarzenia artystki ani jej rodziny nie było na pokładzie.

Samolotem leciało dziesięć osób z ekipy Pink. Na szczęście nikomu nic się nie stało. Wszyscy w porę zdążyli się ewakuować. To cud, bo tuż po uderzeniu doszło do pożaru, który mógł mieć tragiczne skutki. Najprawdopodobniej wszyscy czują się na tyle dobrze, że zaplanowany na dziś koncert w Danii będzie mógł się odbyć.

Piosenkarka jest w trakcie trasy koncertowej

Pink przebywa obecnie w Europie, bo od czerwca trwa tutaj jej trasa koncertowa Beautiful Trauma World Tour. W jej trakcie artystka wystąpi ponad 150 razy, z czego aż 27 przypada na Europę. Na pierwszym koncercie pojawiło się 50 000 osób. Trasa rozpoczęła się jeszcze w 2018 roku, a Pink zdążyła już zaśpiewać na największych stadionach USA i Australii.

20 lipca 2019 roku Pink zagrała na Stadionie Narodowym w Warszawie. Na koniec dwugodzinnego widowiska przeleciała nad widownią w rocznicę misji Apollo 11. Na szczęście obyło się bez jakichkolwiek komplikacji!

ZOBACZ ZDJĘCIA PINK:

piosenkarka
instagram.com/pink

Samolot z ekipą Pink uległ poważnemu wypadkowi. Piosenkarki nie było na pokładzie.

piosenkarka
instagram.com/pink

Pink przebywa w Europie ze względu na jej trasę koncertową.

ZOBACZ TEŻ:

  1. Dom Meghan Markle w USA był bardzo luksusowy. Teraz sprzedaje willę. Jej cena zwala z nóg
  2. Edyta Górniak dostanie własny program! Na oczach widzów zrobi prawo jazdy
  3. Nie żyje Toni Morrison. Pierwsza Afroamerykanka, która zdobyła literacką Nagrodę Nobla
  4. 39-letnia Marta Kaczyńska publicznie karmi syna piersią na plaży. Ile lat ma dziecko?
  5. Nie poszła na ślub siostry. Powód powala

Źródło: fakty.interia.pl

Poprzedni artykułKobieta chciała zrobić wymarzony manicure. Wyszła z salonu z potworną infekcją
Następny artykułSuczka ze schroniska podbija internet. Wszystko za sprawą uroczych wąsów
Wydawca w Lelum.pl. Absolwentka dziennikarstwa i komunikacji społecznej na lubelskim UMCS-ie. Chcesz się ze mną skontaktować? Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: marta.m.kulik@gmail.com.