Piosenkarka przeżywa żałobę. Straciła bliskiego jej mężczyznę, który od lat walczył z uzależnieniem. W przeszłości sama zmagała się z podobnym problemem i cudem udało jej się przeżyć. Fani mają nadzieję, że poradzi sobie ze śmiercią bratniej duszy.

Demi Lovato przeżywa koszmar. Zmarł jej przyjaciel, który przedawkował nieznaną substancję. Rok temu piosenkarka sama przeszła przez odwyk i nie może zrozumieć, dlaczego nie udało jej się pomóc jednej z najbliższych osób. Żałoba sprawiła, że w poruszających słowach zwróciła się do internautów.

Piosenkarka w żałobie

Przyjaciel Demi Lovato zmarł we wtorek. Śmierć Thomasa była dla piosenkarki tak bolesna, że tuż po tym, jak dotarły do niej tragiczne wieści, zdecydowała się napisać kilka poruszających słów na Instagramie. 

-Uzależnienie to NIE żart. Niebo zyskało tego pięknego anioła ostatniej nocy z powodu tej strasznej choroby — pisała załamana gwiazda na Instagramie.

żałoba
instagram.com/ddlovato

Gwiazda straciła bratnią duszę i jedną z najbliższych osób w jej życiu. Wyznała, że jest załamana i że zawsze będzie tęskniła za Thomasem. Ona sama miała więcej szczęścia. W przeszłości też walczyła z uzależnieniem. W ubiegłym roku przedawkowała i w ostatniej chwili nieprzytomna trafiła do szpitala. Według jej zapewnień od tamtej pory nie przyjmuje już niczego, co mogłoby wpłynąć na stan jej zdrowia. Teraz apeluje, aby osoby uzależnione nie bały się prosić o pomoc, a ich bliskich prosi o szczególne wsparcie.

Kim jest Demi Lovato?

Demi Lobvato jest piosenkarką, kompozytorką, autorką tekstów i aktorką. Ma na koncie sześć płyt, z czego pierwsza została wydana w 2008 roku. Wszystkie pokryły się multiplatyną, a hity Demi wielokrotnie królowały na listach przebojów. Popularność zdobywała jednak już jako dziecko, gdy zaczęła pojawiać się w programach telewizyjnych. Po raz pierwszy na ekranie widzowie zobaczyli ją w dziecięcym show Barney & Przyjaciele.

żałoba
instagram.com/ddlovato

Gdzie grała Demi Lovato? Demi Lovato grała w produkcjach takich jak Słoneczna Sonny, Camp Rock, Program ochrony księżniczek czy Gdy zadzwoni dzwonek. W 2011 roku piosenkarka wyznała, że miała problem z samookaleczeniem się i chorowała na bulimię. Podczas pobytu w szpitalu zdiagnozowano u niej chorobę dwubiegunową. W 2019 roku przyznała, że większość zdjęć, które pokazywała na Instagramie, była retuszowana z powodu kompleksów.

ZOBACZ TEŻ:

  1. Nietypowy pomysł Francuzów. Szafa przystosowana do ukrywania kochanka
  2. Słowa Marty Kaczyńskiej zdenerwują jej stryja? Wypowiedziała się na temat tęczy
  3. Opiekunka znęcała się nad 71-latką chorującą na Alzheimera. Tłumaczenia kobiety są wstrząsające
  4. Znana piosenkarka wylądowała w szpitalu. Wspiera ją jej nowy partner
  5. W ciągu 16 lat poroniła 18 razy. Za 19 razem lekarzem odkryli rzecz, która na zawsze zmieniła jej życie
  6. Chłopak dał jej naszyjnik i nosiła go prawie 2 lata. Ale nawet nie podejrzewała, co znajduje się w środku
Poprzedni artykułPies trafił do schroniska. Przerażony, cały czas przytulał swojego misia
Następny artykułPatrzyła, jak lekarz przy porodzie urywa główkę jej dziecka. Razem z mężem domaga się odszkodowania, nikt nie poczuwa się do winy
Wydawca w Lelum.pl. Absolwentka dziennikarstwa i komunikacji społecznej na lubelskim UMCS-ie. Chcesz się ze mną skontaktować? Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: marta.m.kulik@gmail.com.