Piosenkarka, która wkrótce będzie świętowała 52-urodziny, pokazała fotkę w bikini. Wygląda rewelacyjnie, a niejedna młodsza koleżanka mogłaby jej pozazdrościć takiego ciała! Na tak niezwykły wygląd gwiazdy duży wpływ ma dieta.

Kayah od lat zachwyca fanów nie tylko głosem, ale i wyglądem. Piosenkarka zawsze jest w świetnej formie, co udowadniają jej ostatnie zdjęcia. Gwiazda przebywa obecnie na zasłużonych wakacjach, gdzie opala swoje zgrabne ciało.

Piosenkarka na wakacjach

Na zdjęciu z wakacji, które Kayah spędza w Izraelu, gwiazda subtelnie prezentuje swoją nienaganną sylwetkę. Piosenkarka odpoczywa na plaży, a stopy moczy w ciepłej wodzie. Fotografia zachwyciła fanów, którzy zostawiają wiele przemiłych komplementów i przesyłają mnóstwo pozdrowień.

-Jak pięknie!

-Piękna w pięknym…

Internauci zwrócili uwagę, że Kayah ma świetne nogi. Nic dziwnego, w końcu od lat bardzo pilnuje swojej diety. Gwiazda zmaga się z chorobą, która wymagała wykluczenia wielu kalorycznych produktów, ale z innych powodów ostawiła też takie, które również niekorzystnie wpływają na zdrowie.

Dieta po 50

Dieta po musi uwzględniać nie tylko wiek, ale też ogólny stan zdrowia. Ogólnie osobom po 50. zaleca się przejście na dietę lekkostrawną, ubogą w potrawy smażone, tłuste, ostre i wzdymające. Poleca się natomiast picie dużej ilości wody i spożywanie warzyw. Wraz z wiekiem wzrasta zapotrzebowanie organizmu na białko, które można uzupełniać, jedząc, chociażby orzechy. Jak wygląda dieta Kayah? Kayah choruje na Hashimoto, dlatego ze swojej diety musiała wykluczyć wiele produktów.

-Ludzie z chorobami autoimmunologicznymi muszą rezygnować z produktów przetworzonych genetycznie oraz nabiału. Mnie najbardziej boli ten nabiał. Bo ja zawsze dawałam się pokroić za biały ser i za mleko, ale cóż, taki wyrok dostałam. Czasami grzeszę, to jednak wymaga silnej woli i wysiłku — mówiła dla Party.

Gwiazda unika też mięsa, w szczególności czerwonego. Zdarza jej się spożywać drób, jednak robi to bardzo rzadko. Decyzję o rezygnacji z mięsa podjęła jednak nie z powodów zdrowotnych, ale z etycznych. 

ZOBACZ ZDJĘCIA:

PIOSENKARKA
instagram.com/kayah_official

Kayah pokazała zdjęcie, na którym prezentuje zgrabne nogi.

PIOSENKARKA
instagram.com/kayah_official

Gwiazda ma świetną figurę, której zazdrości jej wiele kobiet.

ZOBACZ TEŻ:

  1. Nie tylko Michał Wiśniewski. Polskie gwiazdy w biznesie utopiły fortunę
  2. Edyta Górniak miała uczyć się jazdy samochodem od byłego chłopaka? Szokujące doniesienia z planu ”My Way”
  3. Stan zdrowia Muńka Staszczyka nie pozwala mu wrócić na scenę. „Rehabilitacja w tym przypadku wymaga więcej czasu”
  4. Wiktoria Gąsiewska i Adam Zdrójkowski zaręczyli się! „Cieszymy się narzeczeństwem”
  5. Kasia Cichopek pokazała zdjęcie swojej kuchni. Nawet Szelągowska by takiej nie zaprojektowała

Źródło: party.pl, mp.pl

Poprzedni artykułKot został wykiwany przez myszkę. Gryzoń udawał, ze nie żyje. Wszystko zarejestrowała kamera
Następny artykułZdrada, alkohol, narkotyki i trzy małżeństwa. Poruszające wyznanie kultowej aktorki po latach
Redaktorka działu show-biznes w Lelum.pl Absolwentka dziennikarstwa i komunikacji społecznej na lubelskim UMCS-ie. Interesuje się polityką, kreowaniem wizerunku i show-biznesem. Fanka kina noir i kryminałów. W wolnych chwilach odwiedza warszawskie teatry.