Wpadka na oczach widzów. Piosenkarka Monika Lewczuk w niedzielę zaśpiewała podczas wyborów Miss Polski 2020. Jednak swojego występu raczej nie może zaliczyć do udanych, ponieważ zapomniała części tekstu. Internauci szybko wytknęli jej błąd. Jak się do tego odniosła?

Pandemia koronawirusa nadal jest w natarciu, ale pomimo tego Polsat nie odwołuje swoich imprez. Po Sylwestrowej Mocy Przebojów przyszedł czas na galę Miss Polski 2020. Na scenie zaśpiewała piosenkarka Monika Lewczuk, jednak widzowie nie spodziewali się, że wokalista zaliczy taką wpadkę.

Piosenkarka Monika Lewczuk zapomniała części tekstu

17 stycznia odbyła się gala Miss Polski, a najpiękniejszą Polką została Anna Maria-Jaromin. Jednak konkurs piękności to nie tylko cudowne kobiety, lecz także występy gwiazd, które uświetniają całe show. Uwagę skradła również Joanna Liszowska.

Na scenie nie zabrakło Moniki Lewczuk, która wykonała dwa covery Dua Lipy: Don’t Start Now oraz Levitating. Jeszcze przed samym koncertem wokalistka bardzo cieszyła się, że została zaproszona na podobną imprezę. Niestety, ale z pewnością nie wszystko poszło po jej myśli.

Internauci bardzo krytycznie odnieśli się do występu Lewczuk. Zarzucili jej, że nie tylko nie znała tekstu, lecz także… fałszowała.

Ja poproszę odszkodowanie za występ Lewczuk, bo mnie uszy bolą. Chcę to odzobaczyć.

— Pani Monika Lewczuk właśnie profanuje piosenki Dua Lipa na Polsacie. Nawet nie zna tekstu — pisali internauci w mediach społecznościowych.

Piosenkarka Lewczuk odniosła się do krytyki

Monika Lewczuk zdążyła się już odnieść do krytyki na swój temat. Powiedziała, że ma świadomość tego, że się pomyliła. Dodała, że wpadka na pewno nie wpłynęła na jej samopoczucie podczas występu.

— […] traktuje go też jako lekcje i przetarcie szlaku, jeżeli chodzi o występy w TV, których miałam do tej pory dość niewiele — napisała na InstaStories.

W rozmowie z portalem Pomponik zapewniła, że nie była jakoś szczególnie zestresowana. Podkreśliła, że na scenie czuła się bardzo dobrze.

Natomiast chyba miałam trochę za głośny odsłuch, muszę sobie obejrzeć i przeanalizować występ, żeby zobaczyć jak było. Tak na gorąco jest zawsze ciężko powiedzieć — powiedziała.

Została zapytana również o to, czy czuła, że coś może nie być tak podczas występu. Odpowiedziała, że faktycznie w którymś momencie poczuła, że „coś ze słowami było nie tak, zapomniałam po prostu słów”. Dodała, że próby się jej bardzo podobały i pochwaliła ludzi, którzy pracowali przy programie.

Widzieliście jej występ na żywo? Zauważyliście jej wpadkę?

Zobacz zdjęcie:

piosenkarka
fot. TOMASZ RADZIK/East News

Monika Lewczuk zapomniała części tekstu na scenie. Piosenkarka odniosła się do krytyki internautów.

Artykuły polecane przez redakcję Lelum:

Źródło: Pomponik, Instagram

 

Poprzedni artykułMaja Kapłon nagrała specjalny utwór dla osób cierpiących na schorzenia kręgosłupa
Następny artykułByła przerażona, gdy zobaczył, co znajduje się na metce od spodni. Obrzydliwe, co się stało
Redaktorka w Lelum.pl, absolwentka filologii polskiej na Uniwersytecie Warszawskim. Do tej pory dziennikarsko spełniała się w redakcjach studenckich i szkolnych. Chcesz się ze mną skontaktować? Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: ​redakcja@lelum.pl