Piotr Adamczyk niedawno w tajemnicy pobrał się z piękną modelką i aktorką, która jest od niego młodsza o 19 lat. Aktor oprócz świętowania wejścia na nową drogę życia ma jeszcze jeden powód do radości. Jego partnerka pochwaliła się na swoim Instagramie tym, że ich rodzina właśnie się powiększyła. Nowy członek rodziny bez wątpienia wprowadzi trochę zamieszania w życiu pary i spowoduje wiele zmian. 

Piotr Adamczyk to znany i ceniony polski aktor. Wystąpił w takich hitach, jak Listy do M, Lejdis czy Karol, człowiek, który został papieżem. Po licznych podbojach sercowych i nieudanym małżeństwie z Kate Rozz w końcu postanowił ułożyć sobie życie z dużo młodszą od siebie modelką. Para w ukryciu wzięła ślub, a dzisiaj cieszą się, że w ich domu pojawił się nowy członek rodziny. 

Z kim jest Piotr Adamczyk? 

Piotr Adamczyk jest z Karoliną Szymczak. 27-letnia modelka i aktorka właśnie skończyła studia i najprawdopodobniej poślubiła Piotra Adamczyka, wskazują na to obrączki na dłoniach zakochanych. 

Parę dzieli 19 lat, Karolina jest od Piotra młodsza, jednak to nie stoi na przeszkodzie, ponieważ świetnie się dogadują. 

Kobieta skończyła niedawno studia i została magistrem z anglojęzycznym dyplomem. 

Nowy członek rodziny Piotra Adamczyka

Para postanowiła powiększyć swoją rodzinę, dlatego zdecydowała się na zaadoptowanie psa. Szczęściarz pochodzi z warszawskiego schroniska „na Paluchu” i wabi się Zora. 

Jak dowiedzieliśmy się w rozmowie z psychologiem Jackiem Sędkiewiczem, adopcja psa przez parę może scementować związek i pomóc w budowaniu udanej relacji.

– Jeśli pojawi się w życiu osób dodatkowy cel, to ten cel powoduje, że na przykład osoby zaczynają o tym rozmawiać, zaczynają poszukiwać wiadomości, zaczynają poszukiwać wiedzy i rozwiązania, a to może pomóc w cementowaniu związku. – tłumaczy nam w rozmowie psycholog.

Karolina ma już swojego psa, którego w miarę możliwości zabiera wszędzie, gdzie tylko może, dzieli się tym na Instagramie. Piotr Adamczyk i Karolina Szymczak bez wątpienia zapewnią psiakowi wspaniały, pełen miłości dom. Czy pies sprawi, że ta relacja potrwa dłużej, niż małżeństwo Piotra z Kate Rozz?

My gratulujemy nowego członka rodziny i życzymy powodzenia w porannym wyprowadzaniu dwóch cudownych sierściuchów! 

Zobacz zdjęcia:

Piotr Adamczyk
instagram.com/karolina.szymczak

To jest właśnie Zora, nowy członek rodziny aktora.

Piotr Adamczyk
instagram.com/karolina.szymczak

Karolina Szymczak ma już psa, para powiększyła swoją rodzinę. 

Piotr Adamczyk
instagram.com/karolina.szymczak

Karolina pochwaliła się tym, że oficjalnie została magistrem. Pod tym zdjęciem Piotr Adamczyk zostawił uroczy komentarz. 

ZOBACZ TEŻ:

  1. Nie wyrzucaj ich na śmietnik. Meble z PRL znów w modzie, możesz na nich dużo zarobić
  2. Taco Hemingway to dobry materiał na zięcia? Kinga Rusin w ogniu pytań
  3. Przyjaciel Piotra Woźniaka-Staraka opublikował z nim zdjęcie sprzed kilkunastu dni. Pływali na łódce, na której doszło do tragedii
  4. To już pewne. Beata Kozidrak przyznała, czy jest zakochana, fani mogą odetchnąć z ulgą
  5. Mama dała synkowi imię, z którego śmieją się Polacy. Jej sąsiad chciał tak nazwać psa
  6. Agnieszka Włodarczyk we łzach po śmierci Staraka. Powiedziała co ma zrobić gdy w „lepszym świecie” spotka Wodeckiego

źródło: plejada.pl 

Poprzedni artykułChory kot trafił do weterynarza. Lekarz nie był przygotowany na to, co znajdzie pod jego skórą
Następny artykułNie będzie sprawy sądowej dotyczącej uczestników „Ameryka Express”. „Prokuratura odmówiła wszczęcia postępowania”
Redaktorka działu show-biznes w Lelum.pl. Studentka polonistyki marząca o dostaniu się na filmówkę. Matka chomika imieniem Racuch i 13 roślin. W wolnych chwilach lubi jeść makaron oglądając chińskie bajki. Zafascynowana kinem japońskim i start-upami. W przyszłości chciałaby zbawić świat, ewentualnie stworzyć film, który zapamiętacie do końca życia. Do Lelum trafiła z pasji i potrzeby pisania.