Od jakiegoś czasu jeden z najpopularniejszych polskich aktorów, Piotr Adamczyk znajduje się poza granicami kraju. Artysta na jakiś czas osiadł w amerykańskiej Atlancie, gdzie kręci pewien projekt, którego szczegółów postanowił nie zdradzać. Jak donosi Super Express gwiazdor może zagrać w jednej z produkcji Marvela. Mowa tu o projekcie pt. Hawkeye. 

Występy dla Marvel Studios to spełnienie marzeń dla wielu aktorów. Wiele wskazuje na to, że Piotr Adamczyk właśnie jest w trakcie spełniania jednego z nich. Co prawda nie ma jeszcze oficjalnego potwierdzenia, jednak jego pobyt w Atlancie jest już bardzo dużym argumentem.

Piotr Adamczyk zagra w produkcji Marvela?

Udział w serialu lub filmie Marvela, czy innych popularnych wytwórni filmowych, jest ogromną szansą dla każdego aktora. I nie chodzi tutaj tylko o możliwość osiągnięcia sukcesu finansowego, ale przede wszystkim ogromnej rozpoznawalności na całym świecie. Wiele wskazuje na to, że właśnie przed taką szansą znalazł się Piotr Adamczyk.

Polski aktor zyskał już międzynarodową sławę dzięki występom w produkcjach o papieżu Janie Pawle II oraz Fryderyku Chopinie. Jak donosi Super Express to właśnie on jest najpopularniejszym polskim aktorem na świecie. Stawka artysty za jeden dzień zdjęciowy wynosi 80 tys. złotych.

Jakiś czas temu udzielił wywiadu dla Dzień Dobry TVN, w którym zdradził, że przebywa obecnie w USA, a konkretnie w Atlancie, gdzie jest w trakcie kręcenia projektu, o którym nie chciał wspominać. Nie trudno jednak się domyślić, że może chodzić o naprawdę poważną produkcję.

Pozostała część artykułu pod materiałem wideo:

 

Według przypuszczeń Super Expressu może chodzić o produkcję Marvela, ponieważ Atlanta jest bardzo popularnym miejscem dla wielkich produkcji Hollywoodzkich i obok Pinewood Studios w Londynie, bardzo często wykorzystywanym przez wcześniej wspomnianą wytwórnię filmową.

Piotr Adamczyk kręci projekt w USA

Dowody na uczestnictwo Piotra Adamczyka w produkcji Marvela są bardzo klarowne. Jak udało się ustalić na kilku portalach internetowych, serial, w którym możemy ujrzeć w przyszłości polskiego aktora, to Hawkeye. Produkcja ma być bardzo inspirowana runem Matta Fractiona, gdzie dużą rolę odgrywa wątek pochodzącego z Polski Kazimierza Kaźmierczaka.

Spora część przeciwników postaci krąży wokół korzeni polsko/rosyjskich. Warto zwrócić także uwagę na fakt, że producenci filmów Marvela starają się zatrudniać aktorów z danej kultury i regionu, co może być kolejnym z argumentów przemawiających za tym, że Piotr Adamczyk pojawi się w owej produkcji.

Życie aktora w ostatnim czasie jest bardzo intensywne, ale może mówić o sporym szczęściu. Nie dość, że jego związek małżeński kwitnie, to wszystko wskazuje na to, że międzynarodowa kariera aktorska Adamczyka rozbłyśnie na dobre. 

Artysta rzadko pokazuje zdjęcia z żoną, jednak zdarzają się wyjątki. Niedawno Karolina Szymczak musiała przejść operację, po czym pochwaliła się zdjęciem brzucha. Wszystko na szczęście zakończyło się odpowiednio.

Zobacz zdjęcie:

Piotr Adamczyk zagra w produkcji Marvela?

Artykuły polecane przez redakcję Lelum:

Źródło: se.pl

Poprzedni artykułEdyta Górniak opowiedziała o swoim stanie zdrowia. Mało kto wie, że rok temu prawie trafiła do szpitala
Następny artykułPacjentka wyglądała jakby była w ciąży. Okazało się, że ma guza
Redaktor w Lelum.pl. Absolwent Dziennikarstwa i Komunikacji Społecznej na Uniwersytecie Marii Curie-Skłodowskiej w Lublinie. Pracował dla Radia Centrum w Lublinie oraz portalu sportowego iGol.pl. Pasjonat sportu, w szczególności piłki nożnej, hip-hopu i dobrego kina. W wolnych chwilach pisze wiersze i teksty muzyczne. Chcesz się ze mną skontaktować? Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: ​redakcja@lelum.pl