Piotr Adamczyk i Małgorzata Socha na starym zdjęciu! Aktor złożył urodzinowe życzenia koleżance po fachu przy pomocy wspomnienia sprzed lat. Dziś gwiazda wstydziłaby się takiej stylówki!

Aktor opublikował zdjęcie sprzed lat, na którym obie gwiazdy prezentują się zgoła inaczej niż dziś. Piotr Adamczyk i Małgorzata Socha na fotce sprzed lat wyglądają przezabawnie! Zupełnie inne fryzury i stylizacje zdradzają, że zdjęcie było zrobione dawno temu.

Piotr Adamczyk i Małgorzata Socha

Skąd pochodzi tajemnicza fotka opublikowana przez Adamczyka z okazji urodzin koleżanki? Aktorzy wystąpili razem w sitcomie  Dziupla Cezara z 2004 roku, który miał być wielkim hitem Polsatu. Stało się jednak inaczej i serial został zdjęty z anteny już po 13 odcinkach. Opowiadał o zakochanej parze żyjącej na kocią łapę, Cezarze i Madzi. W ich rolach wystąpili Piotr Adamczyk i Małgorzata Socha. I chociaż serialowi wróżono ogromny sukces, a nawet zapowiadano, że popularnością przebije hitowy wówczas sitcom Kasia i Tomek, produkcję zakończono już po pierwszym sezonie.

Piotr Adamczyk i Małgorzata Socha razem na planie

Być może gdyby serial pojawił się na antenie dziś, odniósłby większy sukces. W końcu i Socha i Adamczyk to wyjątkowo gorące nazwiska w polskim show-biznesie! Pamiętacie, gdzie jeszcze spotkali się zawodowo? Od czasu feralnego sitcomu zagrali razem w niejednej produkcji! Wśród nich są takie tytuły jak Och Karol 2, Śniadanie do łóżka czy Wyjazd integracyjny.

Aktorzy więc znają się dosyć dobrze i mieli okazję, by dobrze poznać się na planie. Nic więc dziwnego, że Piotr Adamczyk odważył się na opublikowanie tak starego zdjęcia, na którym oboje wyglądają dość zabawnie! Szalona fryzura Sochy i jej pocięta na plecach bluzka doskonale obrazują modę roku 2004. Adamczyk w opisie z góry przeprosił koleżankę za dodanie takiej fotki i dodał, że nie mógł się powstrzymać! My się nie gniewamy — Piotr Adamczyk i Małgorzata Socha na zdjęciu sprzed lat wyglądają naprawdę uroczo!

ZOBACZ TEŻ:

  1. Marzena Rogalska z partnerem! Gwiazda TVP PIERWSZY raz pokazała ukochanego
  2. Czy to jest samolot, w którym zginęła Anna Jantar? Wyjątkowe wideo z wokalistką
  3. Kiedyś Agnieszka Wróblewska była największą gwiazdą TVN-u. Co się z nią stało?

ZOBACZ ZDJĘCIA:

piotr adamczyk i małgorzata socha
instagram.com/malgosia_socha

Małgorzata Socha dziś jest ikoną stylu. Na opublikowanym przez Adamczyka zdjęciu wygląda jednak zupełnie inaczej!

1
2
3
4
5
Poprzedni artykułEdyta Herbuś pokazała intymne zdjęcie z partnerem. Widać, jaka jest szczęśliwa
Następny artykułNie żyje Tadeusz Pluciński. Kobiety mdlały na jego widok
Redaktor prowadzący w Lelum.pl. Wielbicielka wszystkiego, co nietypowe, ale kocha też popkulturę. Eksperymentalna muzyka, dziwny makijaż i słodkie pieski to rzeczy, które na co dzień zaprzątają jej myśli. Uwielbia spotykać inspirujących ludzi i uczyć się nowych rzeczy, niekoniecznie przydatnych w codziennym życiu.